SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 10 sierpnia 2022

Zbiórka dla Agnieszki Zyskowskiej

Fundacja Polska Siatkówka gorąco prosi o wsparcie zbiórki prowadzonej przez portal zrzutka.pl dla Agnieszki Zyskowskiej, sędzi siatkówki i protokolantki elektronicznej, która walczy z nowotworem.

W lutym 2021 roku Agnieszka Zyskowska usłyszała informację, która wywróciła jej życie do góry nogami. Po wielu badaniach zdiagnozowano u niej nowotwór przewodów żółciowych wewnętrzwątrobowych. Od samego początku obserwowaliśmy jej ogromną wiarę i zacięcie w poszukiwaniu najlepszej drogi leczenia. Determinacja Agnieszki była ogromna, a ostatnie 1,5 roku to nieustanna walka o powrót do zdrowia.

Trzy kolejne cykle chemioterapii zakończone w czerwcu,  pokazały, że terapeutyczne możliwości leczenia zostały wyczerpane, przynajmniej w ujęciu polskiej medycyny naukowej. Poszukując kolejnych szans, zdecydowano się sięgnąć po rozwiązania dostępne na zachodzie Europy i skuteczne metody, które sprawdziły się wśród osób z naszego otoczenia. Oni wygrali walkę z nowotworem i wrócili do pełni sił. Ich doświadczenia, dają nam nadzieję na zwycięstwo.

Bardzo kosztowne leczenie, które już od jakiegoś czasu stosuje Agnieszka nie jest refundowane,  przez NFZ, a wynosi ok. 51000 złotych kwartalnie (3 miesiące). W jej imieniu prosimy o wsparcie finansowe zbiórki „Walka o zwycięstwo w tie-breaku”: https://zrzutka.pl/gz2cnk. Wierzymy, że wspólnymi siłami pomożemy naszej koleżance wygrać ten najważniejszy mecz w jej sędziowskiej karierze.

Agnieszka Zyskowska jest sędzią siatkarskim i protokolantką elektroniczną, które od wielu lat pracuje przy ważnych turniejach. Posiada pierwszą klasę sędziowska, jak również uprawnienia do prowadzenia meczów w pierwszej lidze śląskiej kobiet.

Wiemy, że nawet z najmniejszą wpłatą zwycięstwo jest pewne!

  • 1
  • 0
  • 13
  • 1
  • 0