SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

10 marca 2022

Ćwierćfinały MP juniorek młodszych - dzień I

48 drużyn w ośmiu miastach zaczyna rywalizację w ćwierćfinałach mistrzostw Polski juniorek młodszych. Z każdej grupy do turniejów półfinałowych awansują po dwa najlepsze zespoły. Oto program zawodów. 

Grupa 1 (gospodarz UMKS MOS Wola Warszawa)

Czwartek

UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:17, 25:11, 25:9)

UKS SMS Wybicki Kielce - MKS Avia Świdnik 3:1

Piątek

UKS Ares Nowa Sól - UKS Volley 34 Łódź 0:3 (20:25, 18:25, 15:25)

MKS Avia Świdnik - GLKS Nadarzyn 1:3

UNKS MOS Wola Warszawa - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:19,25:20, 25:16)

UKS MKS Wybicki Kielce - GLKS Nadarzyn 0:3 (18:25, 14:25, 12:25)

Grupa II (gospodarz MKS Dwójka Zawiercie)

Czwartek

MKS Dwójka Zawiercie - ULKS Chobrzany 3:0 (25:13, 25:5, 25:18)

UKS Chemik SMS Olsztyn - MLKS Tucholska Europrojekt Tuchola 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)

Piątek

ULKS Chobrzany - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki, 11

MLKS Tucholska Europrojekt Tuchola - KS AGH Kraków, 45 minut po poprzednim meczu

MKS Dwójka Zawiercie - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:14, 25:21, 25:12)

UKS Chemik SMS Olsztyn - KS AGH Kraków 3:0 (25:7, 25:19, 25:15)

Grupa III (gospodarz MKS SMS Kalisz)

Czwartek

MKS SMS Kalisz - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:9, 25:10, 25:7)

ECO UNI Opole - SMS Stal Mielec 3:0 (25:19, 25:21, 25:9)

Piątek

UKS Green Volley Ełk - MUKS Spartakus Lniano 1:3 (19:25, 23:25, 25:21, 15:25)

SMS Stal Mielec - UKS Piątka Turek 1:3 (18:25, 20:25, 25:22, 16:25)

MKS Kalisz - MUKS Spartakus Lniano 3:0 (25:9, 25:15, 25:8)

ECO UNI Opole - UKS Piątka Turek 1:3 (25:27, 25:1617:25, 25:27)

Grupa IV (gospodarz ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź)

Czwartek

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Enea Energetyk Poznań 1:3 (16:25, 25:23, 18:25, 15:25)

UKS SMS Police - NTS Nysa 3:0 (25:12, 25:12, 25:3)

Piątek

Enea Energetyk Poznań - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:4, 25:4, 25:10)

NTSK Nysa - SMS Ostróda 3:2

ŁKS Siatkówka Żeńska - KSZO SMS Ostrowiec 3:0 (25:8, 25:5, 25:11)

UKS SMS Police - SMS Ostróda 3:0 (25:9, 25:10, 25:16)

Grupa V (gospodarz #Volley Wrocław)

Czwartek

Volley Wrocław - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (26:24, 25:18, 30:28)

TPS Lublin - UKS Lider Konstantynów Łódzki 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)

Piątek

SMS Ostrów Łaskovia Łask - SPS Zbąszynek 3:0 (25:12, 25:11, 25:10)

UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (19:25, 13:25, 17:25)

Volley Wrocław - SPS Zbąszynek 3:0 (25:11, 25:13, 25:7)

TPS Lublin - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:1 (13:25, 25:21, 25:19, 25:19)

Grupa VI (gospodarz SMS Solna Wieliczka)

Czwartek

SMS Solna Wieliczka - MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)

UKS GKS Kożuchów - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:3 (10:25, 8:25, 17:25)

Piątek

MKS IgnerHome Volley Świdnica - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:1

TS Stal Śrubiarnia Żywiec - CES Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:17, 25:10, 25:7)

SMS Solna Wieliczka - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0

UKS GKS Kożuchów - CES Vega MOSiR Stalowa Wola 3:1

Grupa VII (gospodarz Pałac Bydgoszcz)

Czwartek

Pałac Bydgoszcz- Gedania Gdańsk 3:0 (25:18, 25:12, 25:10)

SAS Sejny - MKS MOS Wieliczka 0:3 (12:25, 14:25, 21:25)

Piątek

Gedania Gdańsk - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 2:3 (20:25, 24:26, 26:24, 25:16, 12:15)

MKS MOS Wieliczka - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 21:25, 8:25)

Pałac Bydgoszcz - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:5, 25:17, 25:17)

SAS Sejny - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (7:25, 14:25, 14:25)

Grupa VIII (gospodarz GKS Wieżyca 2011 Stężyca)

Czwartek

GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS Atena Warszawa 3:2 (25:18, 23:25, 25:21, 25:27, 15:9)

MKS V LO Rzeszów - UKS Pomorzanie Szczecin 0:3 (25:23, 25:19, 25:22)

Piątek

UKS Atena Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:14, 25:9)

UKS Pomorzanie Szczecin - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 18:25, 27:25, 15:25)

GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:11, 25:14, 25:22)

MKS V LO Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (18:25, 20:25, 25:21, 19:25)

  • 8
  • 1
  • 10
  • 0
  • 0