SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, fot. Piotr Sumara, 7 maja 2019

Zuzanna Kuligowska: ta nagroda wiele dla mnie znaczy
KS Pałac Bydgoszcz stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski kadetek w Olecku. - Dla nas to spełnienie marzeń. Myślę, że nikt na nas nie stawiał w tym turnieju. My jednak pokazałyśmy na co nas stać. Jesteśmy prawdziwą drużyną - powiedziała Zuzanna Kuligowska, najlepsza przyjmująca turnieju.
 
Bydgoszczanki podczas mistrzostw Polski przegrały tylko jedno spotkanie. Po zaciętej, pięciosetowej walce uległy Enei Energetyk Poznań w fazie grupowej. Od tego momentu nie miały sobie równych.
 
- Dla nas to spełnienie marzeń. Myślę, że nikt na nas nie stawiał w tym turnieju. My jednak pokazałyśmy na co nas stać. Jesteśmy prawdziwą drużyną – powiedziała Zuzanna Kuligowska.
 
W niedzielnym finale w świetnym stylu pokonały UKS Atenę Warszawa 3:0. Śmiało można powiedzieć, że nie dały większych szans rywalkom.
 
- Podczas niedzielnego finału byłyśmy bardzo zmotywowane, aby osiągnąć ten sukces, jakim jest złoty medal mistrzostw Polski kadetek - wyznała najlepsza przyjmująca turnieju.
 
I dodała na koniec - Dla mnie nagroda dla najlepszej przyjmującej to wspaniałe wyróżnienie. Myślę, że mama zazdrości mi tej nagrody (Zuzanna Kuligowska jest córka zawodniczki seniorskiej drużyny Pałacu Bydgoszcz - Joanny Kuligowskiej - przyp. red.). Dziękuję jej bardzo za wsparcie i doping podczas tego turnieju w Olecku.
 
  • 8
  • 3
  • 76
  • 0
  • 1