SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 24 listopada 2011

Biało-czerwoni przegrali z reprezentacją Iranu 2:3 i stracili ważne punkty. – Popełnialiśmy błędy w przyjęciu i na zagrywce. To była katastrofa – powiedział na konferencji prasowej trener Anastasi.

Julio Velasco (trener reprezentacji Iranu): - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej. Pokonaliśmy silny zespół. Po wygranej z Serbią powiedziałem moim zawodnikom, że będziemy starali się sprawić kolejną niespodziankę. Nasi zawodnicy zagrali dobrze. Wykorzystaliśmy szansę, którą mieliśmy. Prosiłem moich siatkarzy by walczyli o każdą piłkę i tak zrobili. Nasza zagrywka i obrona dały nam to zwycięstwo.

Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): - To wspaniałe zwycięstwo Iranu. Nie jesteśmy zadowoleni, straciliśmy koncentrację w czwartym secie. Popełnialiśmy błędy w przyjęciu i na zagrywce. Ale takie jest życie, czasami przegrywasz. Prowadziliśmy 16:11 w czwartym secie i wtedy właśnie straciliśmy koncentrację. To była katastrofa. Mieliśmy okazję by zakończyć całe spotkanie.

Alireza Nadi (kapitan reprezentacji Iranu): - Wiemy, że Europie Polska jest dobrym zespołem. Staraliśmy się jak najmocniej grać naszą siatkówkę. Nasi trenerzy zaszczepili w nas dużą pewność siebie. Patrzymy w przyszłość by zespół awansował do igrzysk.

Marcin Możdżonek (kapitan reprezentacji Polski): - Iran zagrał dobrze, zwłaszcza w obronie. Straciliśmy koncentrację w drugim i czwartym secie. Musimy zapomnieć o tym meczu i grać dalej.

  • 2
  • 0
  • 5
  • 0
  • 0