SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 8 września 2011

Polscy siatkarze są już w Pradze i mają za sobą pierwszy trening.

Polscy siatkarze są już w Pradze i mają za sobą pierwszy trening. W sobotę w stolicy Czech rozpocznie się rywalizacja w grupie D mistrzostw Europy siatkarzy. W pierwszych trzech spotkaniach biało-czerwoni zagrają kolejno z Niemcami, Bułgarią i Słowacją.

- Nasza grupa na pewno jest silna, ale to nie powód, żebyśmy mieli obawiać się rywali. Każdego przeciwnika szanujemy, ale na parkiet wyjdziemy bez respektu. Ostatnio były problemy z naszą grą, ale one są już za nami – powiedział trener Polski Andrea Anastasi.

Polski szkoleniowiec nie wdaje się w rozważania na temat regulaminu turnieju. – Wygranie wszystkich meczów w grupie będzie najlepszym rozwiązaniem – dodaje.

Polacy wylecieli z Warszawy wczesnym popołudniem. Podróż minęła spokojnie. Po szybkim posiłku o 18.30 rozpoczęli trening, który zakończył się po półtorej godzinie. Po zajęciach czekała na zawodników kolacja. Jutro o 15.00 rozpocznie się trening biało-czerwonych w Arenie 02, gdzie będą rozgrywane mecze.

- Forma i świeżość ma przyjść na turniej mistrzowski – powiedział Łukasz Żygadło, podstawowy rozgrywający polskiego zespołu.

  • 0
  • 0
  • 6
  • 0
  • 0