SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG/PZPS, 2 marca 2017

W czwartek, 2 marca w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup, które rozegrają półfinałowe turnieje tegorocznych Mistrzostw Polski w kategoriach juniorów i juniorek.

W czwartek, 2 marca w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup, które rozegrają półfinałowe turnieje tegorocznych Mistrzostw Polski w kategoriach juniorów i juniorek. Półfinałowe turnieje zostaną rozegrane w dniach 17-19 marca tego roku.

Wyniki losowania (gospodarzem turnieju jest pierwsza drużyna w grupie ):

½ MP Juniorów:
Grupa I:
1. Trefl Gdańsk S.A.
2. Cuprum Lubin S.A.
3. Jastrzębski Węgiel
4. MUKS Amber Kalisz
Grupa II:
1. AKS V LO Rzeszów
2. Effector Kielce
3. KS Metro Warszawa
4. RCS Radom
Grupa III:
1. KS Gwardia Wrocław
2. EKS Skra Bełchatów
3. KS Wifama Łódź
4. UKS SMS Joker Piła
Grupa IV:
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. UKS MKS MDK Warszawa
3. MMKS Maraton Świnoujście
4. MMKS Kędzierzyn - Koźle
½ MP Juniorek:
Grupa I:
1. ESPES Sparta Warszawa
2. LTS Legionovia Legionowo
3. Atom Trefl Malbork
4. TPS AZS UMCS Lublin
Grupa II:
1. KS Pałac Bydgoszcz
2. MKS Truso Elbląg
3. Impel Wrocław
4. APS Rumia
Grupa III:
1. UKS SMS Szóstka Mielec
2. Budowlani Łódź 
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. Enea PTPS Piła
Grupa IV:
1. MKS San-Pajda Jarosław
2. BKS Stal Bielsko Biała
3. PSPS Chemik Police
4. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec

½ MP Juniorów 2017:

Grupa I:
1. Trefl Gdańsk S.A.
2. Cuprum Lubin S.A.
3. Jastrzębski Węgiel
4. MUKS Amber Kalisz

Grupa II:
1. AKS V LO Rzeszów
2. Effector Kielce
3. KS Metro Warszawa
4. RCS Radom

Grupa III:
1. KS Gwardia Wrocław
2. EKS Skra Bełchatów
3. KS Wifama Łódź
4. UKS SMS Joker Piła

Grupa IV:
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. UKS MKS MDK Warszawa
3. MMKS Maraton Świnoujście
4. MMKS Kędzierzyn - Koźle

½ MP Juniorek 2017:

Grupa I:
1. ESPES Sparta Warszawa
2. LTS Legionovia Legionowo
3. Atom Trefl Malbork
4. TPS AZS UMCS Lublin

Grupa II:
1. KS Pałac Bydgoszcz
2. MKS Truso Elbląg
3. Impel Wrocław
4. APS Rumia

Grupa III:
1. UKS SMS Szóstka Mielec
2. Budowlani Łódź
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. Enea PTPS Piła

Grupa IV:
1. MKS San-Pajda Jarosław
2. BKS Stal Bielsko Biała
3. PSPS Chemik Police
4. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec

 

  • 4
  • 3
  • 62
  • 0
  • 0