Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Katarzyna Porębska, fot. materiały organizatorów, 21 czerwca 2018

Kinder+Sport 2018: finaliści turnieju

III etap Kinder+Sport pozwolił wyłonić finalistów XXIV Ogólnopolskiego Finału Minisiatkówki Kinder+Sport 2018, który w dniach 6-8 lipca zostanie rozegrany w Zabrzu. Z każdego województwa do finału centralnego awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii. W lipcowym turnieju udział weźmą łącznie 192 zespoły.

Z roku na rok turnieje Kinder+Sport cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży! Już teraz możemy pochwalić się, że w turnieju Kinder+Sport 2018 łącznie w trzech etapach turnieju udział wzięło ponad 44 tysiące młodych zawodniczek i zawodników (dokładnie 44 167). To ponad 2 tysiące więcej niż przed rokiem!

III etap turnieju Kinder+Sport to finał wojewódzki. Ta część turnieju była rozgrywana w szesnastu województwach od drugiej połowy kwietnia do końca maja. Z każdego turnieju w danej kategorii, czyli "dwójkach", "trójkach", "czwórkach" dziewcząt i chłopców awans do finału centralnego uzyskały dwie najlepsze drużyny.

Tegoroczny XXIV Finał Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport 2018 zostanie rozegrany 6-8 lipca w Zabrzu, w Hali Sportowej przy ul. Jana Matejki 8.

Drużyny, które uzyskały awans do finału Kinder+Sport 2018 w danym województwie:
woj. dolnośląskie
dwójki chłopców: 1. Akademia UKPS Lubin I, 2. UKS Koral Wrocław I
dwójki dziewcząt: 1. UKS Wieża Radków II, 2. UKS Wieża Radków I
trójki chłopców: 1. MKS Ikar Legnica, 2. SP 1 Kamienna Góra II
trójki dziewcząt: 1. UKS Wieża Radków I, 2. MKS Polonia Świdnica I
czwórki chłopców: 1. Akademia UKPS Lubin I, 2. TS Chełmiec Wałbrzych I
czwórki dziewcząt: 1. UKS Wieża Radków I, 2. Kraina Siatkówki Wrocław SP 97 I

woj. lubelskie
dwójki chłopców: 1. UKS Skałka Annopol I, 2. UKS Serbinów Biała Podlaska II
dwójki dziewcząt: 1.UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, 2.MKS Skałka Annopol
trójki chłopców: 1. UKS Serbinów Biała Podlaska I, 2. SP nr 21 Lublin I
trójki dziewcząt: 1. SP 23 I Lublin, 2. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
czwórki chłopców: 1. MKS Avia Świdnik II, 2. UKS Serbinów Biała Podlaska I
czwórki dziewcząt: 1. MKS AVIA Świdnik, 2. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska

woj. lubuskie
dwójki chłopców: 1. Orliki Międzyrzecz I, 2. Orliki Międzyrzecz II
dwójki dziewcząt: 1. Zahir Wschowa, 2. Ares Nowa Sól
trójki chłopców: 1. Trójka Sulechów, 2. STS Olimpia Sulęcin
trójki dziewcząt: 1. Trójka Sulechów, 2. SPS Zbąszynek
czwórki chłopców: 1. SP 1 Sulechów, 2. Trójka Sulechów
czwórki dziewcząt: 1. Trójka Sulechów, 2. Ares Nowa Sól

woj. kujawsko-pomorskie
dwójki chłopców: 1. KS STAL GRUDZIĄDZ I, 2. SP 60 BYDGOSZCZ I
dwójki dziewcząt: 1. MUKS JOKER ŚWIECIE/MUKS SPARTAKUS LNIANO, 2. TKST BUDOWLANI TORUŃ I
trójki chłopców: 1. KS STAL GRUDZIĄDZ I, 2. SP ŁOCHOWO
trójki dziewcząt: 1. MUKS JOKER ŚWIECIE I, 2. WTS WŁOCŁAWEK I
czwórki chłopców: 1. KOSET GRUDZIĄDZ, 2. STAL GRUDZIĄDZ
czwórki dziewcząt: 1. WTS WŁOCŁAWEK I, 2. KS PAŁAC/SP 31 BYDGOSZCZ I

woj. łódzkie
dwójki chłopców: 1. Bzura Ozorków, 2. Wifama Łódź
dwójki dziewcząt: 1. UKS CZWÓRKA Aleksandrów Łódzki, 2. ŁMLKS ŁASKOVIA Łask
trójki chłopców: 1. Bzura Ozorków, 2. Wifama Łódź
trójki dziewcząt: 1. UKS "10" Tomaszów Mazowiecki, 2. LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki
czwórki chłopców: 1. Wifama Łódź, 2. LECHIA SP 12 Tomaszów Mazowiecki
czwórki dziewcząt: 1. UKS LIDER Konstantynów Łódzki, 2. UKS CZWÓRKA - VOLLEY 34 Łódź - Aleksandrów Łódzki

woj. małopolskie
dwójki chłopców: 1. GKPS Gorlice, 2. UKS 22 Kraków
dwójki dziewcząt: 1. KS GORCE Nowy Targ, 2. SL SALOS Staniątki
trójki chłopców: 1.UKS 22 Kraków, 2. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz
trójki dziewcząt: 1. MKS MOS Wieliczka 1, 2. MKS MOS Wieliczka 2
czwórki chłopców: 1. LKS Bobowa, 2. UKS 22 Kraków
czwórki dziewcząt: 1. MKS MOS Wieliczka, 2. SMS DALIN Myślenice

woj. mazowieckie
dwójki chłopców: 1. UMKS MOS WOLA WARSZAWA, 2. SASKA WARSZAWA
dwójki dziewcząt: 1.GLKS NADZRZYN , 2. UKS BETA BŁONIE
trójki chłopców: 1.UMKS MOS WOLA WARSZAWA, 2. UKS PIĄTKA WOŁOMIN  
trójki dziewcząt: 1. VICTORIA LUBOWICZ, 2. GLKS NADARZYN
czwórki chłopców: 1. UMKS MOS WOLA WARSZAWA 1, 2.UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2
czwórki dziewcząt: 1. NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI, 2. UMKS MOS WOLA

woj. opolskie
dwójki chłopców: 1. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1, 2. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle
dwójki dziewcząt: 1. UNI ECO Opole, 2. LUKS Sukces Komprachcice
trójki chłopców: 1. SP 3 Nysa, 2. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle
trójki dziewcząt: 1. UNI ECO Opole, 2. LUKS Sukces Komprachcice
czwórki chłopców: 1. AS Kędzierzyn-Koźle, 2. SPO 3 Nysa
czwórki dziewcząt: 1. UNI ECO Opole, 2. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle

woj. podkarpackie
dwójki chłopców: 1. AKS – SP-2 Rzeszów, 2. AKS – MOS Rzeszów
dwójki dziewcząt:  1. GOSiRKI Jedlicze, 2. MKS V LO Rzeszów
trójki chłopców: 1. AKS – MOS Rzeszów, 2. SP-2 Strzyżów
trójki dziewcząt: 1. UKS 15 Przemyśl, 2. Vega Mosir Stalowa Wola
czwórki chłopców: 1. TSV Sanok, 2. (rezygnacja drużyny)
czwórki dziewcząt: 1. MKS V LO Rzeszów, MKS San Pajda Jarosław

woj. podlaskie
dwójki chłopców: 1. SUKSS Suwałki, 2. MUKS „15” Białystok
dwójki dziewcząt: 1. Rekord Zambrów I, 2. Rekord Zambrów II
trójki chłopców: 1. SP 21 Białystok, 2. SUKSS Suwałki
trójki dziewcząt: 1. SAS Sejny, 2. UKS Olimpik Mońki
czwórki chłopców: 1. SUKSS Suwałki, 2. UKS Olimpik Mońki
czwórki dziewcząt: 1. Rekord Zambrów, 2. Sas Sejny

woj. pomorskie
dwójki chłopców: 1. TREFL GDAŃSK SA, 2. SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I
dwójki dziewcząt: 1. PĘPOWO, 2. PIAST KOBYLNICA
trójki chłopców: 1.SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I, 2. UKS JASIENIAK GDAŃSK
trójki dziewcząt: 1. UKS JASIENIAK GDAŃSK, 2. STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA
czwórki chłopców: 1. TREFL GDAŃSK SA, 2. SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I
czwórki dziewcząt: 1. SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I, 2. MTS KWIDZYN

woj. śląskie
dwójki chłopców: 1. JKS/Sikret Gliwice, 2. Anbud MKS Będzin
dwójki dziewcząt: 1. MKS Dwójka Zawiercie, 2. JKS SMS Jastrzębie
trójki chłopców: 1. M-Volley/Norwid Częstochowa, 2. SP 6 AMS Jastrzębie
trójki dziewcząt: 1. MKS"Dwójka" Zawiercie, 2. UKS Centrum przy POSiR Pszczyn
czwórki chłopców: 1. AT Żory Jastrzębski Węgiel, 2. Anbud MKS Będzin
czwórki dziewcząt: 1. MUKS Pasek Będzin, 2.UKS Karb Bytom przy MDK Bytom

woj. świętokrzyskie
dwójki chłopców: 1. PLAS Kielce/1, 2. PLAS Kielce/2
dwójki dziewcząt: 1. ULKS Chobrzany/1, 2. Victoria Kazimierza Wielka/3
trójki chłopców: 1. Start Dobromierz, 2. STS Skarżysko-Kamienna/1
trójki dziewcząt: 1. SP Kluczewsko/1, 2. MKS Gala Skarżysko-Kamienna
czwórki chłopców: 1. PLAS Kielce/1, 2. PSP w Niekłaniu Wielkim
czwórki dziewcząt: 1. FUN Sport Kielce/1, 2.MKS Gala Skarżysko-Kamienna

woj. warmińsko-mazurskie
dwójki chłopców: 1. HERMES DYWITY, 2. LECHOWO
dwójki dziewcząt: 1. LECHOWO, 2, UMKS MIKRO EŁK 1
trójki chłopców: 1. MOSIR GIŻYCKO 1, 2. UKS SP 3 TRÓJKA GOŁDAP 1
trójki dziewcząt: 1. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1, 2. UKS SALOS EŁK 1
czwórki chłopców: 1. IKS ATAK ELBLĄG, 2. UKS SP 3 TRÓJKA GOŁDAP
czwórki dziewcząt: 1. IKS ATAK ELBLĄG, 2. MOSIR GIŻYCKO

woj. wielkopolskie
dwójki chłopców: 1. IUKS JEDYNKA Poznań 1, 2. ENEA ENERGETYK Poznań
dwójki dziewcząt: 1. PKS PIAST Poniec 1, 2.PTPS Piła 1
trójki chłopców: 1. IUKS JEDYNKA Poznań, 2. MKS Jarocin
trójki dziewcząt: 1. UKS Śmigiel 1, 2. UKS LIDER Rokietnica 1
czwórki chłopców: 1. IUKS JEDYNKA Poznań, 2. SP NR 34 Poznań
czwórki dziewcząt: 1. TUREK-JANKÓW Przygodzki, 2. GKS RZEMIEŚLNIK Kwilcz

woj. zachodniopomorskie
dwójki chłopców: 1. SP 13 KOSZALIN/AMPS KOŁOBRZEG, 2. KS STOCZNIAM&W DARŁOWO 1
dwójki dziewcząt: 1. UKS BARNIM GOLENIÓW 1, 2. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2
trójki chłopców: 1. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE, 2. KS STOCZNIAM&W DARŁOWO 1
trójki dziewcząt: 1. GTS PLAS GRYFICE, 2. SP 18 KOSZALIN 1
czwórki chłopców: 1. DELFIN DARŁOWO 1, 2. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ
czwórki dziewcząt: 1. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1, 2.UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1

W przypadku rezygnacji, któregoś zespołu z udziału w XXIV Ogólnopolskim Finale Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport Zabrze 2018, nastąpi korekta drużyn. W turnieju finałowym szansę na grę otrzyma drużyna rezerwowa, wcześniej zgłoszona do Organizatorów zawodów.

Podsumowanie I, II i II etapu (całość)
Ilość drużyn Ilość zawodników
Dwójki chłopców 2 195
6 660
Dwójki dziewcząt 3 278
9 587
Trójki chłopców 1 358
5 349
Trójki dziewcząt 1 863
7 770
Czwórki chłopców 1 044
6 008
Czwórki dziewcząt 1 432
8 793
Łącznie (chłopcy) 4 597
18 017
Łącznie (dziewczęta) 6 533
26 150
Łącznie 11 130
44 167
 
  • 4
  • 0
  • 20
  • 1
  • 1