SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, EA, fot.ksnorwid, 17 kwietnia 2015

W piątek w Częstochowie zakończono zmagania w fazie grupowej Mistrzostw Polski Juniorów. Grupę A wygrał KS Jastrzębski Węgiel, a grupę B Trefl Gdańsk.

Wyniki MPJ w Częstochowie:
15.04
Grupa A

BKS Chemik Bydgoszcz - Czarni Radom 3:0 (25:17, 25:19, 25:21), MVP: Mateusz Siwicki, BKS Chemik Bydgoszcz
AZS UWM Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:22, 21:25, 25:23, 18:25, 12:15), MVP: Tomasz Piotrowski, Jastrzębski Węgiel
Grupa B
KS Metro Warszawa - KS Wifama Łódź 0:3 (19:25, 13:25, 17:25), MVP: Michał Podgrocki, KS Wifama Łódź
Trefl Gdańsk - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (22:25, 25:15, 25:16, 25:21), MVP: Jakub Lewandowski, Trefl Gdańsk

16.04
Grupa A

AZS UWM Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:22, 21:25, 25:23, 18:25, 12:15), MVP: Tomasz Piotrowski, Jastrzębski Węgiel
BKS Chemik Bydgoszcz - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:18, 25:20, 25:20), MVP: Jan Lesiuk, BKS Chemik Bydgoszcz
Grupa B
KS Wifama Łódź - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (21:25, 25:19, 25:20, 25:22), MVP: Damian Domagała, KS Wifama Łódź
KS Metro Warszawa - Trefl Gdańsk  0:3 (22:25, 19:25, 23:25), MVP: Mateusz Linda, Trefl Gdańsk

17.04
Grupa A

AZS UWM Olsztyn - Czarni Radom 0:3 (17:25, 14:25, 20:15), MVP: Konrad Machowicz, Czarni Radom
KS Jastrzębski Węgiel - BKS Chemik Bydgoszcz 3:2 (31:29, 21:25, 25:20, 23:25, 15:10), MVP: Kacper Stelmach, KS Jastrzębski Węgiel
Grupa B
Trefl Gdańsk - KS Wifama Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:16, 27:25), MVP: Jan Tomczak, Trefl Gdańsk
UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 3:1 (16:25, 25:16, 25:18, 25:17), MVP: Artur Gromelski, UMKS MOS Wola Warszawa

Klasyfikacja drużyna po fazie grupowej:
Grupa A

1. KS Jastrzębski Węgiel 6pkt
2. BKS Chemik Bydgoszcz 5pkt
3. Czarni Radom 4pkt
4. AZS UWM Olsztyn 3pkt
Grupa B
1. Trefl Gdańsk 6pkt
2. KS Wifama Łódź 5pkt
3. UMKS MOS Wola Warszawa 4pkt
4. KS Metro Warszawa 3pkt

Program sobotnich meczów o miejsca 5-8:
(godz.10.00) mecz o 7 miejsce AZS UWM Olsztyn - KS Metro Warszawa
(godz.12.00) mecz o 5 miejsce Czarni Radom - UMKS MOS Wola Warszawa
(godz.14.00) wręczenie pucharów za miejsca 5-8

Mecze półfinałowe
(godz.16.00) KS Jastrzębski Węgiel - KS Wifama Łódź
(godz.18.00) Trefl Gdańsk - BKS Chemik Bydgoszcz

  • 3
  • 0
  • 72
  • 1
  • 5