SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, CEV, 16 września 2022

Losowanie Ligi Mistrzyń i Mistrzów

W Brukseli odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzyń i Mistrzów, w której zagrają trzy kobiece polskie zespoły – Grupa Azoty Chemik Police,  Developres BELLA DOLINA Rzeszów oraz ŁKS Commerceon Łódź i trzy męskie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (obrońca trofeum), Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie.

Podział na grupy w Lidze Mistrzyń 2022/2023:

Grupa A:
Imoco Volley Conegliano (Włochy)
Developres Bella Dolina Rzeszów (Polska)
Volley Miluza Alsace (Francja)
Zwycięzca kwalifikacji11/12

Grupa B:
Vereo Volley Monza (Włochy)
Volero Le Cannet (Francja)
CS Volley Alba Blaj (Rumunia)
SC Prometej Dnipro (Ukraina)

Grupa C:
VakifBank Stambuł (Turcja)
Igor Gorgonzola Novara (Włochy)
SC Poczdam (Niemcy)
Zwycięzca kwalifikacji 9/10

Grupa D:
Fenerbahce Opet Stambuł (Turcja)
ŁKS Commercecon Łódź (Polska)
Allianz MTV Stuttgart (Niemcy)
Zwycięzca kwalifikacji 13/14

Grupa E:
Grupa Azoty Chemik Police (Polska)
Eczacibasi Stambuł (Turcja)
C.S.M. Targowice (Rumunia)
Maritza Płowdiw (Bułgaria)

Podział na grupy Ligi Mistrzów 2022/2023:

Grupa A:
Jastrzębski Węgiel (Polska)
VfB Friedrischafen (Niemcy)
Montpellier Volley UC (Francja)
Vojvodina Novi Sad (Serbia)

Grupa B:
Berlin Recycling Volleys (Niemcy)
Aluron CMC Warta Zawiercie (Polska)
Halkbank Ankara (Turcja)
Zwycięzca kwalifikacji 19/20

Grupa C:
Cucine Lube Civitanova (Włochy)
Knack Roselare (Belgia)
Tours VB (Francja)
Zwycięzca kwalifikacji 17/18

Grupa D:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska)
Itas Trentino (Włochy)
VC Menen (Belgia)
CEZ Karlovarsko (Czechy)

Grupa E:
Sir Sicoma Monini Perugia (Włochy)
SWD powervolley Duren (Niemcy)
Ziraat Bank Ankara (Turcja)
ACH Volley Lublana (Słowenia)

  • 5
  • 2
  • 14
  • 0
  • 0
Grudzień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
  • 02 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Chłopców U17

    Gori (Gruzja)
  • 03 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Chłopców U17

    Gori (Gruzja)
  • 04 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Chłopców U17

    Gori (Gruzja)
  • 05 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Chłopców U17

    Gori (Gruzja)
  • 06 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Chłopców U17

    Gori (Gruzja)
  • 06 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Dziewcząt U17

    Dyneburg (Łotwa)
  • 07 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Chłopców U17

    Gori (Gruzja)
  • 07 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Dziewcząt U17

    Dyneburg (Łotwa)
  • 08 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Dziewcząt U17

    Dyneburg (Łotwa)
  • 09 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Dziewcząt U17

    Dyneburg (Łotwa)
  • 10 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Dziewcząt U17

    Dyneburg (Łotwa)
  • 11 Gru

    Mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) Dziewcząt U17

    Dyneburg (Łotwa)