SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 5 stycznia 2022

Briefing prasowy w sprawie wyboru trenerów reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza przedstawicieli mediów do składania zgłoszeń akredytacyjnych na briefing prasowy, podczas którego zostaną ogłoszone finalne decyzje Zarządu PZPS w sprawie wyboru trenerów seniorskich reprezentacji Polski.

Wydarzenie zaplanowane jest na środę 12 stycznia 2022 r. w Arenie Gliwice, po zakończeniu posiedzenia Zarządu PZPS, po godzinie 17.00, a przed rozpoczynającym się o 18.00 w tej samej hali meczem Ligi Mistrzów: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cucine Lube Civitanova. Osoby akredytowane na mecz nie muszą składać dodatkowych zgłoszeń akredytacyjnych na briefing.

Wnioski o akredytację można składać po zalogowaniu się na stronie pzps.pl: https://www.pzps.pl/pl/logowanie-dla-dziennikarzy. Osoby niezarejestrowane jeszcze na naszej stronie będą musiały najpierw dokonać rejestracji: https://www.pzps.pl/pl/rejestracja-dziennikarza (prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oznaczonych *). Zgłoszenia będą przyjmowane do poniedziałku 10 stycznia, do godziny 10.00. Akredytacja dotyczy tylko spotkania prasowego – proces akredytacji na mecz jest prowadzony przez biuro prasowe Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na platformie Accredito.com.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  • 7
  • 0
  • 12
  • 1
  • 0