SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

8 lipca 2019

Akredytacje na mecze reprezentacji Polski mężczyzn w Opolu

Zapraszamy do składania wniosków o akredytacje medialne na mecze towarzyskie reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn:

Polska - Holandia
27.07 (sobota, Stegu Arena) 16:30
28.07 (niedziela, Stegu Arena) 16:30

Towarzyski dwumecz w Opolu to ostatni test w przygotowaniach zespołu Vitala Heynana do sierpniowego olimpijskiego turnieju kwalifikacyjnego w Gdańsku. Polscy siatkarze i ich trener nie ukrywają, że kwalifikacje olimpijskie są dla nich imprezą roku. Spotkania z Holandią będą też oficjalnym debiutem Wilfredo Leona w barwach reprezentacji Polski.

Wnioski akredytacyjne można składać po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie pzps.pl. Można to zrobić na dole strony, w zakładce ‘Logowanie dla dziennikarzy’ (konieczne może być najpierw zamknięcie paska z komunikatem o ciasteczkach). W celu rejestracji należy wypełnić formularz dostępny po kliknięciu w ‘Rejestrację dziennikarza” lub w poniższy link: https://www.pzps.pl/pl/rejestracja-dziennikarza. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oznaczonych *.

Wnioski akredytacyjne można składać do 21 lipca 2019 r.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 15
  • 1
  • 25
  • 0
  • 0