SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

JU, 3 grudnia 2013

Polski Związek Piłki Siatkowej na wniosek trenera kadry narodowej kobiet, Piotra Makowskiego zaakceptował szeroki skład reprezentacji Polski na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata, który odbędzie się w Łodzi, w terminie 3 – 5 stycznia 2014 roku.

Polski Związek Piłki Siatkowej na wniosek trenera kadry narodowej kobiet, Piotra Makowskiego zaakceptował szeroki skład reprezentacji Polski na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata, który odbędzie się w Łodzi, w terminie 3 – 5 stycznia 2014 roku.

Do 12 grudnia z grupy 22 zawodniczek wskazanych zostanie 14, które 26 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Spale rozpoczną przygotowania do turnieju.

Szeroki skład reprezentacji Polski kobiet na Turniej Kwalifikacyjny do MŚ 2014’.

Paulina Bałdyga – SMS PZPS Sosnowiec (rozgrywająca)

Izabela Bełcik – Atom Trefl Sopot (rozgrywająca)

Eleonora Dziękiewicz – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (środkowa)

Zuzanna Efimienko – Atom Trefl Sopot (środkowa)

Katarzyna Gajgał-Anioł – Chemik Police (środkowa)

Małgorzata Glinka-Mogentale – Chemik Police (przyjmująca)

Joanna Kaczor – Impel Wrocław (atakująca)

Klaudia Kaczorowska – Atom Trefl Sopot (przyjmująca)

Agnieszka Kąkolewska – Impel Wrocław (środkowa)

Izabela Kowalińska – Chemik Police (atakująca)

Dorota Medyńska – Impel Wrocław (libero)

Katarzyna Mroczkowska – Impel Wrocław (przyjmująca)

Ewelina Sieczka – Impel Wrocław (przyjmująca)

Katarzyna Skowrońska-Dolata – Rabita Baku (atakujaca)

Elżbieta Skowrońska – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (przyjmująca)

Malwina Smarzek – SMS PZPS Sosnowiec (atakująca)

Krystyna Strasz – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (libero)

Maja Tokarska – Gorgonzola Igor Volley Novara (środkowa)

Anna Werblińska – Chemik Polica (przyjmująca)

Joanna Wołosz – Unendo Yamamay Busto Aristo (rozgrywająca)

Aleksandra Wójcik – Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo (przyjmująca)

Mariola Zenik – Atom Trefl Sopot (libero)

 

Menadżer: Hubert Tomaszewski

Trener: Piotr Makowski

II trener: Maciej Kosmol

Trener przygotowania fizycznego: Mirosław Cygan

Lekarz: Marcin Domżalski

Fizjoterapeuci: Łukasz Witczak, Antonio Tome del Omo

Statystycy: Marek Solarewicz, Jakub Głuszak

Kierownik drużyny: Maciej Tietianiec

  • 1
  • 0
  • 14
  • 0
  • 0