SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

EA, 6 kwietnia 2013

- Reprezentacja kadetek zawiesiła nam poprzeczkę bardzo wysoko. Strasznie cieszymy się z sukcesu dziewczyn - powiedział trener kadry kadetów Wiesław Czaja. Jego podopieczni przygotowują się do kontynentalnego czempionatu.

Polska pokonała w Przysusze Słowację 4:0 (25:16, 25:19, 25:18, 25:23) w towarzyskim meczu kadetów. Podopieczni trenera Wiesława Czai przygotowują się do mistrzostw Europy. Na miejsce rywalizacji udadzą się w środę wieczorem.

Dzień wcześniej w Tomaszowie Mazowieckim biało-czerwoni wygrali ze Słowacją również 4:0. - W sobotę nasza przewaga była zdecydowana - powiedział Wiesław Czaja.

Polska rozpoczęła w składzie: Bieńkowski, Bućko, Gryc, Badura, Śliwka, Szymura, Piechocki (l).

Mistrzostw Europy kadetów rozegrane zostaną od 12 do 21 kwietnia w Laktasi (Bośnia i Hercegowina) i Belgradzie (Serbia). Sześć najlepszych drużyn zakwalifikuje się do mistrzostw świata, które odbędą się od 27 czerwca do 7 lipca w Meksyku.

W sobotę wieczorem trener Wiesław Czaja podał skład reprezentacji na ME kadetów.
W Laktasi zagrają: Krzysztof Bieńkowski, Sebastian Matula, Bartosz Bućko, Łukasz Pietrzak, Paweł Gryc, Bartłomie Lemański, Piotr Badura, Jan Fornal, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Rafał Szymura, Kacper Piechocki.

Podział na grupy mistrzostw Europy kadetów

Grupa 1 (Laktasi, Bośnia i Hercegowina)
Bośnia i Hercegowina, Włochy, Polska, Belgia, Austria, Słowenia
Grupa 2 (Belgrad, Serbia)
Serbia, Turcja, Rosja, Francja, Bułgaria, Finlandia

  • 2
  • 2
  • 67
  • 0
  • 9