SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Jarosław Bińczyk Fot. Robert Judycki/ Powiat Pilski, 20 czerwca 2022

Druga wygrana reprezentacji Polski U22 z Holandią

W ostatnim oficjalnym sparingu przed mistrzostwami Europy reprezentacja Polski siatkarzy U22 ponownie pokonała Holandię.

Przygotowująca się do rozpoczynających się 12 lipca w Tanowie mistrzostw Europy reprezentacja Polski miała w planie dwa mecze kontrolne z Holandią. Zostały one rozegrane w Pile, gdzie kadrowicze są na trzecim już zgrupowaniu. W niedzielę brązowy medaliści ubiegłorocznych mistrzostw świata do lat 21 wygrali 3:1 [RELACJA TUTAJ], a trener Daniel Pliński dał szansę wstępu wszystkim zawodnikom.

W rewanżu Polska też zwyciężyła 3:1 (25:21, 25:15, 18:25, 25:22). W spotkaniu nie zagrali przyjmujący Piotr Szlęzak i atakujący Bartosz Gomułka, a po drugim secie na boisko wyszła całkowicie nowa szóstka. - Szlęzak i Gomułka, a także ci, którzy grali w dwóch pierwszych setach, po meczu mieli normalny trening z siatkarzami z pierwszej reprezentacji, którzy nie polecieli na turniej Ligi Narodów do Bułgarii. Są z nami już Bednorz, Rafał Szymura, Urbanowicz, Firlej. Butryn ma dołączyć we wtorek - tłumaczy Pliński.

Pierwszy mecz w mistrzostwach Europy Polska rozegra 12 lipca o godzinie 19.30, a jej przeciwnikiem będzie Francja.

POL-NED U22 - 20.06.2022 - raport meczowy

Polską Siatkówkę wspierają

  • 9
  • 2
  • 9
  • 1
  • 0