SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Jarosław Bińczyk Fot. Jedynka Poznań, Koral Wrocław, 2 kwietnia 2022

Półfinały MP młodzików - dzień I

16 drużyn zaczyna rywalizację o awans do finałów mistrzostw Polski młodzików. W niedzielę poznamy uczestników decydującego turnieju. Oto program półfinałów.

Grupa I (gospodarz IUKS Jedynka Poznań)

Sobota

Tytani Białystok - UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 (25:19, 25:19)

AKS V LO Rzeszów - IUKS Jedynka Poznań 2:0 (25:23, 25:23)

IUKS Jedynka Poznań - UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 (25:19, 25:17)

Tytani Białystok - AKS V LO Rzeszów 0:2 (19:25, 10:25)

Niedziela

AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów, 10

IUKS Jedynka Poznań - Tytani Białystok, 11:30

Grupa II (gospodarz Trefl Gdańsk)

Sobota

Trefl Gdańsk - AZS UWM Olsztyn 2:0 (25:22, 25:16)

EKS Skra Bełchatów - Metro Warszawa 0:2 (19:25, 16:25)

AZS UWM Olsztyn - Metro Warszawa 1:2 (26:24, 21:25, 11:15)

Trefl Gdańsk - EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:9, 25:16)

Niedziela

EKS Skra Bełchatów - AZS UWM Olsztyn, 10

Metro Warszawa - Trefl Gdańsk, 12

Grupa III (gospodarz UKS Koral Wrocław)

Sobota

UKS Koral Wrocław - UKS Iskra Warszawa 2:0 (25:16, 25:12)

ENEA Energetyk Poznań - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:2 (26:24, 23:25, 8:15)

UKS Iskra Warszawa - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:2 (24:26, 20:25)

UKS Koral Wrocław - ENEA Energetyk Poznań 2:0 (25:8, 25:12)

Niedziela

ENEA Energetyk Poznań - UKS Iskra Warszawa, 10

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Koral Wrocław, 45 minut po poprzednim meczu

Grupa IV (gospodarz KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS)

Sobota

Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (20:25, 21:25)

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - MKS Bzura Ozorków 0:2 (18:25, 15:25)

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Bzura Ozorków 0:2 (23:25, 23:25)

Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 2:0 (25:20, 25:19)

Niedziela

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel, 10

MKS Bzura Ozorków - Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS, 12

  • 8
  • 0
  • 6
  • 0
  • 0