SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Jarosław Bińczyk Fot. Dolnośląska Siatkówka, Jedynka Tarnów, 18 lutego 2022

Ćwierćfinały MP juniorek - dzień II

Trwają ćwierćfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z ośmiu grup zakwalifikują się do półfinałów.

Grupa I (gospodarz GKS Wieżyca 2011 Stężyca)

Czwartek

GKS Wieżyca 2011 - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)

WTS Solna Wieliczka - Joker Świecie 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)

Piątek

godz. 10 - Karpaty MOSiR Krosno - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec 1:3

godz. 13 - Joker Świecie - UKS Piątka Turek 3:0 

godz. 15 - GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Karpaty MOSiR Krosno 3:0

godz. 18 - WTS Solna Wieliczka - UKS Piątka Turek 3:0

Grupa II (gospodarz #Volley Wrocław)

Czwartek

#Volley Wrocław - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:0

LTS Legionovia Legionowo - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin 3:0

Piątek

godz. 9.30 - SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UMKS Tuszyn 3:0 (21, 14, 19)

godz. 11.30 - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin - MUKS X LO Toruń 3:1 (-23, 22, 17, 16)

godz. 14.30 - #Volley Wrocław - UMKS Tuszyn 3:0

godz. 16.30 - LTS Legionovia Legionowo - MUKS X LO Toruń 3:0

Grupa III (gospodarz MKS Avia Świdnik)

Czwartek

MKS Avia Świdnik – UKS SMS Wybicki Kielce 3:1 (25:21, 18:25, 25:15, 25:18)

ENEA Energetyk Poznań -  Akademia   Siatkówki AZS AWF I Wrocław 3:1 (25:17, 25:16, 22:25, 25:23)

Piątek

godz. 10 - UKS SMS Wybicki Kielce - JKS SMS Jastrzębie 3:0

Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław - KPS Czaplinek 3:0

godz. 15 - MKS Avia Świdnik - JKS SMS Jastrzębie 3:0

ENEA Energetyk Poznań – KPS Czaplinek 3:0

Grupa IV (gospodarz UKS 13 VII LO Zielona Góra)

Czwartek

UKS 13 VII LO Zielona Góra – MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (15:25, 21:25, 22:25)

UKS SMS Chemik Olsztyn – SPS Volley Piła 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)

Piątek

godz. 11 - MKS San-Pajda Jarosław – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:0

godz. 13.30 - SPS Volley Piła – SMS Sparta UJ Kraków 2:3

godz. 16 - UKS 13 VII LO Zielona Góra – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:2

godz. 18.30 - UKS SMS Chemik Olsztyn – SMS Sparta UJ Kraków 3:1

Grupa V (gospodarz Chemik Police)

Czwartek

UKS SMS Police - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:1 (13:25, 25:15, 25:15, 25:15)

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:19, 25:12, 25:6)

Piątek

Gdyńska Akademia Siatkówki - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2:3

Energa MKS Truso Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3

UKS SMS Police - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0:3

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Szamotulanin Szamotuły 2:3

Grupa VI (gospodarz KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski)

Czwartek

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:18, 25:15, 25:8)

Pałac Bydgoszcz - MKS Kalisz 0:3 (13:25, 23:25, 17:25)

Piątek

godz. 10 - UKS Ares Nowa Sól - UKS AS Trefl Gdańsk 0:3

godz. 12 - MKS Kalisz - MUKS Sparta Warszawa 3:0

godz. 16 - KSZO SMS Ostrowiec  Świętokrzyski - UKS AS Trefl Gdańsk 3:0

godz. 18 - Pałac Bydgoszcz - MUKS Sparta Warszawa 3:1

Grupa VII (gospodarz ECO Uni Opole)

Czwartek

ECO AZS UNI Opole - Gedania Gdańsk 3:1 (22:25, 26:24, 25:12, 25:22)

SMS Stal Mielec - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (25:15, 25:16, 25:13)

Piątek

godz. 10 - Gedania Gdańsk - SMS Ostróda 3:0

godz. 12 - SMS Ostrów Łaskovia Łask - SL Salos Kalina Lublin 3:1

godz. 15 - ECO AZS UNI Opole - SMS Ostróda 3:1

godz. 17 - SMS Stal Mielec - SL Salos Kalina Lublin 3:0

Grupa VIII (gospodarz SAS Sejny)

Czwartek

SAS Sejny - UKS Atena Warszawa 0:3 (17:25, 8:25, 7:25)

MKS Dąbrowa Górnicza - TPS Lublin 3:0 (25:12, 25:12, 26:24)

Piątek

godz. 10 - UKS Atena Warszawa - WKS Wieluń 3:0

godz. 12 - TPS Lublin - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 1:3

godz. 16 - SAS Sejny - WKS Wieluń 3:1

godz. 18 - MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0

 W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze o miejsca w turniejach i awans do półfinałów.

  • 6
  • 0
  • 13
  • 1
  • 0