SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

KP, fot. Piotr Sumara, 21 grudnia 2021

Reprezentantka tygodnia: Anna Stencel

Developres BELLA DOLINA Rzeszów prowadzi w tabeli TAURON Ligi, a w ostatnim spotkaniu pokonał w Kaliszu Energę MKS 3:1. Statuetkę dla najlepszej zawodniczki meczu otrzymała Anna Stencel i jej, naszym zdaniem, należy się miano Reprezentantka Tygodnia. Wyróżniła się Malwina Smarzek, które jest jedną z liderek Lokomotiwu Kaliningrad. Obie zawodniczki staną naprzeciwko siebie we wtorkowy wieczór w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń.

1. Anna Stencel (Developres BELLA DOLINA Rzeszów) – Reprezentantka Tygodnia

W pierwszej rundzie podopieczne trenera Stephana Antigi pokonały zespół Energę MKS Kalisz 3:0. Tym razem rzeszowianki potrzebowały do zwycięstwa czterech setów, ale ich wygrana była tak samo pewna. Nic w tym dziwnego jeżeli w składzie ma się takie zawodniczki jak Anna Stencel. Zdobyła ona 16 pkt, a w tym miała cztery asy i pięć bloków. Taki dorobek może imponować.

2. Malwina Smarzek (Lokomotiw Nowosybirsk)

Przyzwyczailiśmy się do dobrych występów reprezentantki Polski w rosyjskiej Superlidze. W ostatniej kolejce jej zespół wygrał z Tulicą 3:0. Smarzek zdobyła 21 pkt, a w tym miała cztery bloki. W klasyfikacji najlepiej punktujących zawodniczek nasza reprezentantka po jedenastu kolejkach zajmuje trzecie miejsce – 215 pkt (przeciętnie 5.38 pkt w secie).

3. Martyna Łazowska (Grot Budowlani Łódź)

Grot Budowlani Łódź celują w podium. W trzynastej kolejce pokonali #VolleyWrocław i zajmują czwarte miejsce, ustępując minimalnie IŁ Capital Legionovia Legionowo. MVP ostatniego spotkania została młoda rozgrywająca Martyna Łazowska. Mądrze kierowała poczynaniami koleżanek, a do tego zdobyła 5 pkt w tym po dwa zagrywką i blokiem.

 

  • 9
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0