SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

KP, skra.pl, fot. Paweł Piotrowski, 14 października 2021

PGE Skra poznała rywala w Pucharze CEV

W tegorocznej edycji europejskich rozgrywek PGE Skra weźmie udział w Pucharze CEV. Znamy już pierwszego rywala bełchatowian.

Bełchatowianie w minionym sezonie PlusLigi zajęli czwarte miejsce, co dało im możliwość gry w Pucharze CEV. PGE Skra została rozstawiona w 1/32 finału zawodów, a na swojego rywala musiała poczekać. Ostatecznie został on wyłoniony z rozgrywek kwalifikacji Ligi Mistrzów.

PGE Skra miała zagrać z przegranym spotkania pomiędzy OK Mladost Brcko (Bośnia i Hercegowina) oraz Olympiakosem Pireus (Grecja). Dwumecz ostatecznie został rozstrzygnięty na korzyść greckiego zespołu, który dwukrotnie zwyciężył 3:0. Oznacza to, że Olympiakos pozostaje w walce o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, a Bośniacy zagrają w Pucharze CEV z PGE Skrą.

Wstępna data domowego meczu bełchatowian z OK Mladost to 16 listopada, godz. 18. O ostatecznym terminie bełchatowski klub poinformuje w osobnym komunikacie. W przypadku pokonania Bośniaków, PGE Skra zmierzy się z Duklą Liberec.

Przypomnijmy, że PGE Skra do tej pory czterokrotnie grała w Pucharze CEV. Najdalej doszła do półfinału, a było to w sezonie 2013/2014. W walce o finał bełchatowianie ulegli w dwumeczu Gubiernii Niżny Nowogród.

  • 5
  • 1
  • 16
  • 0
  • 0