SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Anna Daniluk, foto: Piotr Sumara, 8 lutego 2021

II ligi: Weekend przerwy i odrabianie zaległości

W zakończony weekend II liga siatkarzy i II liga siatkarek nie grały. Cześć zespołów kilka wolnych dni przeznaczyło na treningi i regenerację, a niektóre odrobiły zaległości.

II liga siatkarek - zaległe spotkanie 16.kolejki: Energa MKS Kalisz II – MGLKS Sobieski Oława 3:0 (28:26, 25:14, 25:16)

W II lidze pań w ramach przełożonego spotkania 16.kolejki spotkały się drużyny Grupy 3: Energa MKS Kalisz II i MGLKS Sobieski Oława. Kaliszanki wygrały to starcie 3:0, tylko w pierwszej partii pozwalając sobie na pomyłki i grę na przewagi. Pozostałe dwie odsłony to wyraźna przewaga Energi. MKS Kalisz II zajmuje obecnie 6.miejsce w tabeli swojej grupy, natomiast siatkarki z Oławy są na 10.lokacie, zagrożonej spadkiem.

II liga siatkarzy – zaległe spotkanie 13.kolejki: KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 2:3 (25:17, 22:25, 19:25, 25:20, 10:15)

Zacięty i zaległy mecz ma za sobą IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice, która zmierzyła się z KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dwie zagrożone play-outami drużyny Grupy 4 i sąsiedzi w tabeli, zaserwowali sobie pięciosetową i wyrównaną rywalizację z której zwycięsko wyszli jelczanie. Cały czas Faurecii Volley brakuje jednak punktów, by przesunąć się w klasyfikacji swojej grupy i w dalszym ciągu pozostała ona na 9.miejscu.

W sobotę 13 lutego II liga siatkarek rozegra 19.kolejką zmagań, panowie zaś – 17.

  • 3
  • 1
  • 22
  • 0
  • 0