SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Anna Daniluk, 1 lutego 2021

II liga siatkarek: Trudny mecz Silesii

Bez zmian pozostaje czołówka poszczególnych grup II ligi kobiet. W grupie I tytuł lidera dzierży MKS Sokół Mogilno. KS AZS AWF Warszawa przewodzi w grupie II, Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki  w grupie III, a TKS Tomasovia Tomaszów Mazowiecki w grupie IV.

W grupie I MKS Sokół Mogilno pokonał 3:0 Gedanię Gdańsk. Siatkarki MKS wszystkie trzy partie wygrały 25:17. Była to dziesiąta wygrana Sokoła bez starty seta i szesnasta w całym sezonie rozgrywek. Lidera grupy I cały czas ściga Enea Energetyk Poznań II, który w sobotę pokonał 3:1 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły.

W grupie numer II na prowadzeniu umocnił się AZS AWF Warszawa, który w sobotnim spotkaniu pokonał UKS Chemik Olsztyn. Warszawianki mają 10 punktów przewagi nad drugim w ich grupie BASem Białystok.

Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki zwycięstwem 3:1 nad NTKS Nysą zwiększyło swoje prowadzenie nad drużyną z Wałbrzycha. Wciąż jednak oba zespoły dzielą zaledwie trzy punkty i jeszcze wszystko może się zdarzyć.

W najbardziej wyrównanej grupie IV trzy najlepsze ekipy dzielą jedynie trzy punkty. W najlepszej sytuacji jest SMS PZPS Szczyrk II, który cały czas ma do rozegrania zaległe spotkania. O jeden mecz mniej do nadrobienia ma lider tego koszyka TKS Tomasovia Tomaszów Mazowiecki. Bardzo ważne, przełożone spotkanie pomiędzy tymi ekipami zaplanowane jest na 6 lutego. Druga drużyna w grupie Silesia Volley Mysłowice po zaciętym meczu pokonała 3:2 drużynę San-Pajda Jarosław II.  

  • 5
  • 1
  • 22
  • 1
  • 0