SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Informacja prasowa, EA, 21 stycznia 2021

Derby Warszawy! Legia vs MOS Wola Tramwaje Warszawskie

Legia Warszawa, niepokonana w bieżącym sezonie zmierzy się w sobotę z lokalnym rywalem – zespołem MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Legia ma za sobą najlepszy start w historii. 14 zwycięstw, 0 porażek to aktualny dorobek podopiecznych Mateusza Mielnika. Warto podkreślić, że wśród męskich zespołów grających na szczeblu centralnym, tylko ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga), BBTS Bielsko-Biała (Tauron 1.liga) oraz Legia nie zanotowały w tym sezonie porażki.

Ostatni mecz „Wojskowi” rozegrali w Białymstoku pokonując tamtejszy Bestios 3:1. W tabeli Legia ma trzy punkty przewagi nad Spartą Grodzisk Mazowiecki. Każdy mecz jest więc istotny z punktu widzenia utrzymania pozycji lidera do końca rundy zasadniczej. Zespoły mają do rozegrania jeszcze 4 kolejki.

MOS Wola zajmuje obecnie 5. miejsce i do SMS PZPS Spała, która zajmuje ostatnie premiowane awansem do play-off miejsce traci traci 3 punkty.

Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Legii 3:1. Opórcz pierwsze seta, w każdej z pozostałych partii walka była niezwykle zacięta. To gwarantuje duże emocje w trakcie sobotniego spotkania. Z uwagi na problemy z profilem siatkarskiej Legii na Facebooku, mecz transmitowany będzie na profilu MUKS Wojskowi Warszawa. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji!

Legia Warszawa – MOS Wola Tramwaje Warszawskie
Sobota, 23 stycznia, godz. 18:00,
OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2a

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

  • 4
  • 3
  • 21
  • 0
  • 0