SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Anna Daniluk, 16 grudnia 2020

"Siatkarska Gwiazdka" w Katowicach!

W czwartek katowickie Domy Dziecka odwiedzi Święty Mikołaj. Wszystko w ramach akcji „Siatkarska Gwiazdka” organizowanej przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Miasto Katowice.

Stolica Śląska w nadchodzącym sezonie reprezentacyjnym będzie gospodarzem głównych imprez z udziałem reprezentacji Polski. Mowa oczywiście o rozgrywkach Ligi Narodów oraz spotkań półfinałowych i meczów medalowych CEV Mistrzostw Europy 2021 Mężczyzn. Jednak jeszcze w tym roku Katowice wspólnie z Polską Siatkówką podejmą się kolejnej świetnej inicjatywy.

„Siatkarska Gwiazdka” to wydarzenie adresowane do katowickich Domów Dziecka, które w czwartek 17 grudnia odwiedzi Święty Mikołaj. Podopieczni placówek mogą spodziewać się naprawdę intersujących upominków ufundowanych przez Miasto i PZPS.

Więcej szczegółów akcji oraz dokładna fotorelacja wkrótce!

19970a 1

  • 5
  • 0
  • 15
  • 0
  • 0