SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Fundacja Polska Siatkówka, 1 grudnia 2020

Godziwe Święta w Rodzinie Siatkarskiej

Jak spędzę Święta Bożego Narodzenia? Czy ten czas będzie dobrym i spokojnym? Większość z Nas dookoła zadaje sobie dzisiaj to pytanie.

Do Fundacji Polska Siatkówka zwraca się coraz więcej osób z Siatkarskiej Rodziny – osób w potrzebie, które straciły najbliższych, bądź straciły źródło utrzymania i nagle znalazły się w bardzo złej sytuacji finansowej, Pamiętajmy – nasi seniorzy szczególnie teraz wymagają troski i opieki.

Okoliczności spowodowane pandemią sprawiają, że liczba osób wymagających wsparcia jest naprawdę duża. Dlatego w tym tak trudnym dla Nas wszystkich roku organizujemy akcję, która pomoże godziwie i prawdziwe spędzić Święta Bożego Narodzenia.

W tym cudownym świątecznym okresie, potrawy nabierają szczególnego znaczenia. Nie tylko są wyrazem tradycji i naszych zwyczajów, ale mają też wymiar symboliczny, a zapełniony stół wigilijny to ważny znak wyjątkowości tego czasu, pełnego ciepłej, rodzinnej atmosfery.

Dlatego zwracamy się do Was i Waszych wielkich serc Rodzino Polskiej Siatkówki z prośbą o wsparcie najbardziej potrzebujących! Liczy się każda złotówka!!!

Uruchomiliśmy subkonto w fundacji, na które przez najbliższe dwa tygodnie będzie można wpłacać darowizny z tytułem ,,Godziwe Święta”:

NR KONTA: Bank Millennium 56 1160 2202 0000 0002 6403 7773

Jednocześnie podkreślamy, że fundacja nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat, a wszystkie zgromadzone środki przekaże wszystkim potrzebującym. O wynikach zbiórki poinformujemy jeszcze przed Świętami.

Wszystkim darczyńcom z góry bardzo dziękujemy za okazanie empatii, solidarności i wielkiego siatkarskiego serca.

Fundacja Polska Siatkówka

  • 5
  • 1
  • 19
  • 0
  • 0