SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 1 września 2021

Wybory w Radzie Trenerów

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że na dzień 4 września br. została zwołana Rada Trenerów, której celem jest wybór Przewodniczącego Rady Trenerów/ Przewodniczącego Wydziału Trenerskiego oraz Prezydium Rady Trenerów PZPS/ Członków Wydziału Trenerskiego.

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że na dzień 4 września 2021r. została zwołana Rada Trenerów, której celem jest wybór Przewodniczącego Rady Trenerów/ Przewodniczącego Wydziału Trenerskiego oraz Prezydium Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej/ Członków Wydziału Trenerskiego PZPS. Spotkanie, przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej, rozpocznie się o godzinie 11:00.

Prawo do uczestnictwa mają wszyscy trenerzy PlusLigi, Tauron Ligi, Tauron 1. Ligi, I ligi kobiet oraz II ligi kobiet i mężczyzn z ważną w sezonie 2020/2021 licencją trenerską oraz Przewodniczący Wydziałów Szkolenia Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej.

Osoby chcące wziąć udział w posiedzeniu proszone są o przesłanie swoich danych (imię i nazwisko oraz adres e-mail) do Pana Rafała Kwiatkowskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 3 września 2021 roku do godziny 12.00. Wszystkie osoby, które zgłoszą chęć uczestniczenia w posiedzeniu, otrzymają instruckję do obsługi aplikacji w piątek w godzinach wieczornych.

Korzystanie z Aplikacji wymaga posiadania urządzenia z dostępem do Internetu. Preferowane wymagania techniczne do prawidłowego korzystania z Programu: przeglądarka Firefox, Chrome, Opera w najnowszej dostępnej wersji, monitor i karta graficzna: zgodne ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit, mysz lub inny manipulator oraz klawiatura, włączona obsługa ciasteczek i JavaScript, program do odczytu plików pdf.

Porządek obrad oraz Regulamin w załączonych dokumentach.

PORZĄDEK_OBRAD__Rady_Trenerów_-Wydz.Trenerskiego_PZPS_projekt.pdf

REGULAMIN_RADY_TRENERÓW_PZPS_projekt.pdf