SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, fot. ZISKRAKOW.PL, 15 listopada 2016

Dziś w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się Gala Losowania grup EUROVOLLEY POLAND 2017.

- Nie mam swoich życzeń co do rywali w fazie grupowej EUROVOLLEY POLAND 2017. Z większymi emocjami będę śledzić przygotowania naszych zawodników do czempionatu. Chciałbym natomiast, żeby nasza reprezentacja w tym turnieju nawiązała do sukcesów z ostatnich mistrzostw świata – powiedział Maciej Jarosz, znakomity przed laty zawodnik.

Dziś będzie on obecny w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego, gdzie odbędzie się Gala Losowania grup turnieju.

- Oczywiście przy każdym tego typu wydarzeniu jest dreszczyk emocji. Po losowaniu zaczną się dyskusje czy lepiej było trafić na taki a nie inny zespół. Uważam, że Polska na tak ogromny potencjał w siatkówce, że nie ma sensu zastanawiać się nad rywalami. Z każdym powinniśmy dać sobie radę, jeżeli chcemy zająć miejsce na podium – uważa Maciej Jarosz, który we wtorkowy wieczór będzie ekspertem Polsatu.

Przed wyjazdem do Krakowa były reprezentant Polski prowadził zajęcia z wychowania fizycznego na wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. – Młodzi ludzie bardzo interesują się sportem, rozmawiają o ważnych wydarzeniach i aktywnie oraz chętnie biorą udział w zajęciach. Myślę, że można być spokojnym o przyszłość medycznej prewencji oraz medycyny sportowej. Na lekcjach wychowania fizycznego widzę ogromny zapał przyszłych lekarzy – podkreślił Maciej Jarosz.

Przebieg Gali Losowania EUROVOLLEY POLAD 2017 będzie można zobaczyć w Polsacie Sport News.