SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 17 sierpnia 2016

W imieniu Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki informujemy o konferencji prasowej poświęconej gdyńskiemu Meczowi Gwiazd Siatkówki, który zaplanowany jest na 9 września 2016 roku.

W imieniu Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki informujemy o konferencji prasowej poświęconej gdyńskiemu Meczowi Gwiazd Siatkówki, który zaplanowany jest na 9 września 2016 roku.

Konferencja odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia o 11.00 w Hotelu Mercure Gdynia Centrum, ulica Armii Krajowej 22 – Gdynia.

W spotkaniu z mediami udział wezmą:

Pani Joanna Zielińska – Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni, Pełnomocnik Prezydenta ds. sportu,

Pan Paweł Wachowiak – Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Prezes Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki,

Pan Arkadiusz Jaśkowski – Przewodniczący Rady Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki,

Pan Sławomir Jachimowski – Wiceprezes Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki,

Pan Paweł Zagumny – Wiceprezes Fundacji Aleja Gwiazd Siatkówki, Kapitan Drużyny Gwiazd Polskiej Siatkówki,

Pan Andrea Anastasi – Przedstawiciel Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki.

 

Poniżej najważniejsze informacje o Meczach Gwiazd Siatkówki:

Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki przygotowała wyjątkowe wydarzenie siatkarskie w 2016r. Mecz Gwiazd Siatkówki – Mecz Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki to niezwykle medialne wydarzenie sportowe, podczas którego odbywa się mecz składającej się z zawodników,  którzy odnieśli sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej, są wśród nich Mistrzowie Olimpijscy, Mistrzowie Świata i Europy  oraz Mistrzowie krajów.  Jest to widowisko sportowe pełne humoru i niekonwencjonalnych pomysłów, połączone z dobrą zabawą i rozrywką. Skład drużyny stanowią światowe siatkarskie legendy odnoszące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

09.09.2016 w GDYNIA ARENA – Mecz Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki . W skład drużyn wchodzą utytułowani zawodnicy, którzy zakończyli swoją czynną karierę zawodniczą.

11.09.2016 w KATOWICKIM SPODKU – Mecz Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki. W skład drużyn wejdą zawodnicy, którzy zakończyli swoją karierę zawodową oraz światowej sławy zawodnicy czynnie grający w najlepszych klubach świata.

Będzie to również uroczyste pożegnanie z Reprezentacją Polski PAWŁA ZAGUMNEGO.

Meczom towarzyszyć będzie doskonała oprawa artystyczna wydarzenia, którą zagwarantują Grzegorz Kułaga i Marek Magiera oraz Cheerleaders Gdynia, akrobaci, pokazy światło – dźwięk.

Po meczach odbywać się będą spotkania zawodników z kibicami. Będzie to okazją do zrobienia wyjątkowych zdjęć i zdobycia cennych autografów.

 

Bilety: www.abilet.pl