SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 15 czerwca 2016

Przed nami wielkie siatkarskie emocje! Od 24 do 26 czerwca Reprezentacja Polski siatkarzy zagra w Łodzi z Argentyną, Rosją i Francją. Na wszystkich kibiców, którzy chcą wspierać naszych siatkarzy, czekać będą wyjątkowe promocje na bilety rodzinne – nawet do 40%. Dodatkowo, dla posiadaczy biletów na mecze w Łodzi przygotowano 20% rabatu na bilety na finał Ligi Światowej w Krakowie.

Przed nami wielkie siatkarskie emocje! Od 24 do 26 czerwca Reprezentacja Polski Siatkarzy powalczy w Łodzi z Argentyną, Rosją i Francją.  Na wszystkich kibiców, którzy chcą wspierać naszych siatkarzy, czekać będą wyjątkowe promocje na bilety rodzinne – nawet do 40%. Dodatkowo, dla posiadaczy biletów na mecze w Łodzi przygotowano 20% rabatu na bilety na finał Ligi Światowej w Krakowie.

W Łodzi zmierzą się ze sobą najlepsze reprezentacje siatkarskie świata – Polska (Mistrz Świata), Rosja (Mistrz Olimpijski), Francja (Mistrz Europy) oraz Argentyna (Wicemistrz Ameryki Południowej). Specjalnie dla wszystkich kibiców, którzy chcą wspierać biało-czerwonych, Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował atrakcyjne rabaty na bilety rodzinne. Już od 15 czerwca miłośnicy siatkówki mogą skorzystać z dedykowanej promocji rodzinnej i odebrać zniżki na bilety:

1+1 – 20% zniżki

1+2 – 30% zniżki

1+3 – 40% zniżki

W ramach promocji każdy z kibiców może zakupić maksymalnie cztery bilety.

To jednak nie koniec sportowych emocji. W dniach 13-17 lipca biało-czerwoni w roli gospodarza zagrają w Final Six w Krakowie, gdzie zmierzą się z najlepszymi pięcioma drużynami rundy interkontynentalnej. Dla osób, które chciałyby wspierać naszych siatkarzy zarówno w Łodzi, jak i Krakowie, przygotowana została jeszcze jedna promocja – 20% zniżki* na zakup biletów na Final Six. Sprzedaż biletów na półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał FIVB WORLD LEAGUE w Krakowie wystartuje już w najbliższy czwartek, 16 czerwca, o godzinie 14:00.

Wszystkie osoby, które do tej pory zakupiły bilety oraz osoby, które zdecydują się na wsparcie biało-czerwonych w Łodzi otrzymają w formie wiadomości e-mail unikalny kod uprawniający do zakupu biletów na Final Six w promocyjnej cenie. W celu bieżącej obsługi promocji został uruchomiony dedykowany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pod którym będzie można uzyskać dodatkowe informacje.

Bilety do nabycia na stronie www.ebilet.pl, https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/liga-swiatowa/

* Promocja dotyczy zakupu biletów jednodniowych z wyłączeniem karnetów.

Terminarz spotkań w Łodzi:

24.06. piątek

17.10: Rosja – Francja

20.10: Polska – Argentyna

25.06 sobota

17.10: Francja – Argentyna

20.10: Polska – Rosja

26.06. niedziela

17.10: Argentyna – Rosja

20.10: Polska – Francja