SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Krzysztof Klepczyński – Oficer prasowy EUROVOLLEY POLAND 2017 w Katowicach, 17 maja 2017

Marcin Krupa – Prezydent Katowic na 100 dni przed EUROVOLLEY POLAND 2017

W Polsce katowicki Spodek zwany jest mekką polskiej siatkówki. Trzy lata temu w tym właśnie obiekcie zakończyły się mistrzostwa świata – piękne dla gości i fantastyczne dla polskich siatkarzy, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium. Podczas EUROVOLLEY POLAND 2017 w stolicy Górnego Śląska zagrają Belgia, Holandia, broniąca tytułu Francja i Turcja. Potem zaplanowane są mecze play off i ćwierćfinały.

pzps.pl/eurovolley2017.com: Już 5 grudnia 2016 roku, na 262 dni przed ME siatkarzy na Placu Kwiatowym w Katowicach ruszył zegar, który odmierza wstecznie czas do 25 sierpnia, kiedy to rozegrane zostaną w Spodku pierwsze mecze turnieju. Trzy lata temu ten sam zegar uświadamiał zbliżanie się MŚ. 
Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice: Katowice mocno podkreślają swoją rolę w międzynarodowej siatkówce. W końcu Spodek to mekka tej dyscypliny. Cieszymy się z kolejnego wydarzenia, które u nas zagości. Podobnie jak poprzednie również i ta impreza będzie mocno obecna w przestrzeni naszego miasta.
Od roku siatkówka jest obecna w Katowicach regularnie.
Cieszę się, że siatkówka weszła w życie Katowic na dobre. Od roku mamy swoją drużynę w PlusLidze, która coraz śmielej radzi sobie w elicie. Mam nadzieję, że GKS będzie czynił postępy. Nie byłoby tej drużyny, gdyby nie fakt, że w Katowicach mnóstwo ludzi kocha siatkówkę i są wspaniałymi kibicami. 
Od 20 maja w Alei Korfantego można oglądać sześć tablic z odciskami dłoni Michała Kubiaka, Marcina Możdżonka, Karola Kłosa, Pawła Zatorskiego, Andrzeja Wrony i Łukasza Kadziewicza. Pojawi się też ławeczka, z nieco większym niż oryginał odlewem pucharu za mistrzostwo świata zdobyte tu w 2014 roku. Siedząc na niej można sobie zrobić zdjęcie ze Spodkiem w tle.
To kolejne, niezwykłe siatkarskie atrakcje dla odwiedzających nasze miasto oraz kibiców, które podkreślają trwałe związki naszego miasta z siatkówką. Katowice kochają siatkówkę.  
Bilety na EUROVOLLEY POLAND 2017 pod linkiem: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/ 

W Polsce katowicki Spodek zwany jest mekką polskiej siatkówki. Trzy lata temu w tym właśnie obiekcie zakończyły się mistrzostwa świata – piękne dla gości i fantastyczne dla polskich siatkarzy, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium. Podczas EUROVOLLEY POLAND 2017 w stolicy Górnego Śląska zagrają Belgia, Holandia, broniąca tytułu Francja i Turcja. Potem zaplanowane są mecze play off i ćwierćfinały.

pzps.pl/eurovolley2017.com: Już 5 grudnia 2016 roku, na 262 dni przed ME siatkarzy na Placu Kwiatowym w Katowicach ruszył zegar, który odmierza wstecznie czas do 25 sierpnia, kiedy to rozegrane zostaną w Spodku pierwsze mecze turnieju. Trzy lata temu ten sam zegar uświadamiał zbliżanie się MŚ. 

Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice: Katowice mocno podkreślają swoją rolę w międzynarodowej siatkówce. W końcu Spodek to mekka tej dyscypliny. Cieszymy się z kolejnego wydarzenia, które u nas zagości. Podobnie jak poprzednie również i ta impreza będzie mocno obecna w przestrzeni naszego miasta.

Od roku siatkówka jest obecna w Katowicach regularnie.

Cieszę się, że siatkówka weszła w życie Katowic na dobre. Od roku mamy swoją drużynę w PlusLidze, która coraz śmielej radzi sobie w elicie. Mam nadzieję, że GKS będzie czynił postępy. Nie byłoby tej drużyny, gdyby nie fakt, że w Katowicach mnóstwo ludzi kocha siatkówkę i są wspaniałymi kibicami. 

Od 20 maja w Alei Korfantego można oglądać sześć tablic z odciskami dłoni Michała Kubiaka, Marcina Możdżonka, Karola Kłosa, Pawła Zatorskiego, Andrzeja Wrony i Łukasza Kadziewicza. Pojawi się też ławeczka, z nieco większym niż oryginał odlewem pucharu za mistrzostwo świata zdobyte tu w 2014 roku. Siedząc na niej można sobie zrobić zdjęcie ze Spodkiem w tle.

To kolejne, niezwykłe siatkarskie atrakcje dla odwiedzających nasze miasto oraz kibiców, które podkreślają trwałe związki naszego miasta z siatkówką. Katowice kochają siatkówkę.  

Bilety na EUROVOLLEY POLAND 2017 pod linkiem: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/