SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 22 lipca 2014

Podczas wtorkowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjęte zostały decyzje dotyczące kształtu rozgrywek 1. i 2. lig kobiet i mężczyzn w sezonie 2014/2015.

Podczas wtorkowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjęte zostały decyzje dotyczące kształtu rozgrywek 1. i 2. lig kobiet i mężczyzn w sezonie 2014/2015.

 

Zgodnie uchwałą Zarządu PZPS nr 163/2014 KS Morze Bałtyk Szczecin wystąpi w sezonie 2014/2015 w 1. Lidze mężczyzn. Decyzją Zarządu PZPS 1. Liga mężczyzn będzie liczyła 14 drużyn, ostateczny skład zostanie podany w terminie późniejszym.

Zarząd PZPS uchwalił system rozgrywek w 1. i 2. lidze kobiet i mężczyzn – sezon 2014/2015

Zarząd PZPS uchwalił terminarz rozgrywek w sezonie 2014/2015,

terminy startowe i końcowe:

I Liga mężczyzn – 27 września 2014 – 20 maja 2015

I Liga kobiet – 4 października 2014 – 6 maja 2015

II Liga mężczyzn – 27 września 2014 – 3 maja 2015

II Liga kobiet – 27 września 2014 (grupa 1, 2, 4) – 3 maja 2015; 4 października 2014 (grupa 3) – 3 maja 2015.

 

Skład grup 2. lig

 

II liga kobiet

 

Grupa I

1. Chemik II Police

2. EDF Wybrzeże APS Rumia

3. UKS Orzeł Elbląg

4. Orzeł Malbork

5. SMS Police

6. Energetyk Poznań

7. UKS Murowana Goślina

8. SAPS Starogard Gdański

9. Trefl II Sopot

10. Czarni Słupsk

 

Grupa II

1. KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

2. SMS LO2 Opole

3. Sokół 43 AZS AWF Katowice

4. AEP Olimpia Jawor

5. MCKiS Jaworzno

6. MKS Świdnica

7. MKS Zorza Wodzisław Śląski

8. SMS PZPS II Szczyrk

9. PLKS Pszczyna/Dębowianka Dębowiec

10. Sokół Radzionków

 

Grupa III

1. AZS AWF UKSW Warszawa

2. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3. ŁMLKS Łaskovia Łask

4. ŁKS II SMS MG13 Łódź

5. Bluesoft Mazovia Warszawa

6. Wisła Warszawa

7. WTS Włocławek

 

Grupa IV

1. Pogoń Proszowice (prawdopodobnie pod nazwą AGH ale jeszcze nie przysłali zgłoszenia)

2. TKS Tomasovia Tomaszów Lub.

3. KS Bronowianka Kraków

4. UKS Jedynka Tarnów

5. MKS SAN-Pajda Jarosław

6. KAMPUS Wielicki

7. UKS Szóstka Mielec

8. MUKS Poprad Stary Sącz

9. Orzeł Zator

 

II liga mężczyzn

 

Grupa I

1. STS Olimpia Sulęcin

2. GTPS Gorzów Wlkp.

3. AZS UAM Poznań

4. KS Orzeł Międzyrzecz

5. UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg

6. GKS Stoczniowiec Gdańsk

7. LO MS Świnoujście

8. SPS Słupsk

9. KS Chełmża

10. KS Gniezno

 

Grupa II

1. Astra Nowa Sól

2. Gwardia Wrocław

3. Siatkarz Oleśnica

4. Bielawianka Bielawa

5. UKS Mickiewicz Kluczbork

6. WKS Sobieski Żagań

7. AZS UZ Zielona Góra

8. Chrobry Głogów

9. MKS Olavia Oława

10. Orion Sulechów

 

Grupa III

1. LKS Czarni Wirex Rząśnia

2. MKS Kalisz

3. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

4. SMS PZPS II Spała

5. LUKS Wilki Wilczyn

6. Exact Systems Norwid Częstochowa

7. MKS Bzura Ozorków

8. AZS UŁ Łódź

9. STS Skarżysko-Kamienna

 

Grupa IV

1. UMKS MOS Wola Warszawa

2. SKS Hajnówka

3. MUKS Huragan Wołomin

4. UKS Centrum Augustów

5. KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski

6. Czołg AZS UW Warszawa

7. AZS UWM II Olsztyn

8. KS Wicher Wilkasy

9. MKS MDK Legia Warszawa

 

Grupa V

1. Volley Rybnik

2. Czarni Katowice

3. AZS Politechnika Opolska

4. TKS Tychy

5. UKS Strzelce Opolskie

6. AT Jastrzębski Węgiel

7. Winner Czechowice-Dziedzice

8. Juvenia Głuchołazy

9. SK JSW KOKS Radlin

10. KS AZS Rafako Racibórz

 

Grupa VI

1. Płomień Sosnowiec

2. Błękitni Ropczyce

3. Wisłok Strzyżów

4. Hutnik Dobry Wynik Kraków

5. MCKiS Jaworzno

6. MOSiR Bochnia

7. Andrychów

8. LKS Kłos Olkusz

9. TSV Sanok

10. Karpaty Krosno