SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej/fot. Piotr Sumara, 4 lipca 2015

Po absolutnie kapitalnej Ceremonii Otwarcia Turnieju Finałowego Kinder+Sport w Krakowie, piątek był pierwszym dniem sportowej rywalizacji.

Po absolutnie kapitalnej Ceremonii Otwarcia Turnieju Finałowego Kinder+Sport w Krakowie, piątek był pierwszym dniem sportowej rywalizacji.

 

Uczestniczki i uczestnicy siatkarskich zmagań bardzo docenili obecność w ich gronie Stephana Antigi – selekcjonera mistrzów świata, Philippe’a Blain’a – jego asystenta oraz wybitnych reprezentantów Polski, Ambasadorów Kinser+Sport – Piotra Gruszki i Sebastiana Świderskiego, i w pierwszym dniu turnieju dzielnie walczyli o miano następców mistrzów świata.

Niewykluczone, że „tropikalne” upały, które są obecne w halach Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica, ul. Piastowska 26, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Piastowska 26, Starej hali Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, ul. Reymonta 22 i Nowej hali Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, ul. Reymonta 22 sprawiają, że temperatura emocji jest najwyższą z możliwych. Zapadły zresztą pierwsze rozstrzygnięcia.

Szczegóły Turnieju na stronach:

http://www.kindersport.pl/

http://kinderkrakow2015.pl/

Przypominamy jednocześnie, że w sobotę w Tauron Arena Kraków o 18.00 specjalna konferencja prasowa poświęcona Kinder+Sport.