SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 19 października 2014

Trwa prezentacja pucharu za Mistrzostwo Świata 2014’. W niedzielę trofeum, które wywalczyli siatkarze reprezentacji Polski trafi do Bełchatowa.

Trwa prezentacja pucharu za Mistrzostwo Świata 2014’.  W niedzielę trofeum, które wywalczyli siatkarze reprezentacji Polski trafi do Bełchatowa.

 

Puchar zaprezentowany zostanie przed i w trakcie meczu pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (początek spotkania 14.45) w hali sportowej „Energia” w Bełchatowie, przy ulicy Dąbrowskiego 11.

Trofeum pozostanie w Bełchatowie do końca tygodnia i będzie wystawione w Urzędzie Miejskim, przy ulicy Kościuszki 1.

 – Bełchatów to kolejne miejsce, do którego trafia puchar za mistrzostwo świata. Trofeum było już w Rzeszowie, Kędzierzynie-Koźlu i na Opolszczyźnie. To nieprzypadkowe wybory. W Asseco Resovii, ZAKSiE i PGE Skrze Bełchatów grają największe grupy mistrzów świata – mówi Mirosław Przedpełski, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.  – Pragniemy w ten sposób podziękować także dodatkowemu zawodnikowi podczas mistrzostw – fantastycznym polskim Kibicom. Nasi fani mają niebagatelny, ba nawet kluczowy udział w złotym medalu naszych siatkarzy. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do wspólnego radowania się ze wspólnego sukcesu – dodaje szef federacji.

– Bardzo cieszymy się z obecności trofeum w naszym mieście, mieście kochającym siatkówkę. Bełchatowscy kibice są bardzo aktywną grupą podczas meczów reprezentacji Polski i zapewne będą bardzo szczęśliwi, że puchar który przed mistrzostwami był marzeniem naszych siatkarzy i ich samych został w Polsce a teraz jest w Bełchatowie i możemy delektować się wspólnie tym mistrzostwem – raduje się Konrad Piechocki, Prezes PGE Skra Bełchatów, członek Zarządu PZPS.

Wędrówka trofeum za Mistrzostwo Świata 2014’ trwać będzie jeszcze długo i nie będzie związana wyłącznie z klubami, w których grają nasi fantastyczni mistrzowie. Pragniemy sprawić radość kibicom w całej Polsce. Z każdego bowiem zakątka kraju mieliśmy wsparcie kibiców podczas tak fenomenalnego turnieju. To jednocześnie znakomita forma promocji naszej dyscypliny. O trasie wędrówki pucharu będziemy informować na bieżąco – informuje Maciej Bogusz, Dyrektor Pionu Marketingu i PR PZPS