SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 25 września 2014

Rozgrywki I ligi mężczyzn Polskiego Związku Piłki Siatkowej w sezonie 2014/2015 transmitowane będą na antenie TVP Sport HD.

Rozgrywki I ligi mężczyzn Polskiego Związku Piłki Siatkowej w sezonie 2014/2015 transmitowane będą na antenie TVP Sport HD.

Premierowa transmisja w najbliższą sobotę 27 września.  W TVP Sport HD oraz na stronie SPORT.TVP.PL spotkanie KS Camper Wyszków – SMS PZPS Spała. Początek o godz. 17:45.

TVP Sport pokaże 40 meczów I ligi w stałym paśmie – sobota, godzina 17:45 (początek spotkania o godz. 18:00). Wraz z upływem sezonu (szczególnie w fazie play-off) istnieje możliwość pokazywania meczów także w niedzielę i poniedziałek.

I liga mężczyzn to zaplecze PlusLigi, w której grają zarówno kluby z wielkimi tradycjami (jak choćby Morze obecnie ESPADON Szczecin – dwukrotny mistrz Polski), jak i na dorobku. Podobnie jest z zawodnikami – to tu wielkie kariery zaczynają zawodnicy, którzy później są reprezentantami Polski. W I lidze występują także uznani siatkarze, jak choćby w Szczecinie Marcin Nowak – 230-krotny reprezentant Polski, mistrz i zdobywca krajowego pucharu.

Plan najbliższych transmisji:

 (sobota, godzina 17:45 – TVP Sport i SPORT.TVP.PL)

27 września: KS Camper Wyszków – SMS PZPS Spała

4 października: Ślepsk Suwałki – ESPADON Szczecin

11 października: Energa Pekpol Ostrołęka – Aluron Warta Zawiercie

18 października: APP Krispol Września – KS Camper Wyszków

25 października: ESPADON Szczecin – ASPS Avia Świdnik