SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik PZPS i Jerzy Sasorski - rzecznik ZIS Kraków, 10 sierpnia 2015

W środę, 12 sierpnia o 12.00 zapraszamy w imieniu Organizatorów na konferencję prasową przed ORLEN Finałem Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Spotkanie najlepszych zawodniczek i zawodników z dziennikarzami odbędzie się w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, przy ul. Walerego Sławka 10.

W środę, 12 sierpnia o 12.00 zapraszamy w imieniu Organizatorów na konferencję  prasową przed ORLEN Finałem Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Spotkanie najlepszych zawodniczek i zawodników z dziennikarzami odbędzie się w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, przy ul. Walerego Sławka 10.

W konferencji zapowiedzieli udział broniący tytułów mistrzowskich z ubiegłego roku: Kinga Kołosińska i Monika Brzostek oraz Bartosz Łosiak i Piotr Kantor, a także piąty duet igrzysk olimpijskich w Londynie, medaliści i triumfatorzy wielu imprez, w tym cyklu World Tour Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel oraz zaliczający się od lat do międzynarodowej czołówki Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz.

ORLEN Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn po raz drugi z rzędu zostanie rozegrany na boiskach kompleksu sportowego KS Wanda Kraków, przy ul. Bulwarowej 39 – obok Zalewu Nowohuckiego – od 13 do 16 sierpnia.

Przedstawicieli mediów informujemy, że do 12 sierpnia (środa) przyjmowane są jeszcze zgłoszenia akredytacyjne online. Formularz znajduje się pod linkiem: http://www.zis.krakow.pl/pl/siatkowka/orlen-final-mp-w-siatkowce-plazowej-akredytacje/