SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Seltik/PZPS, 23 marca 2023

Seltik nadal w gronie partnerów PZPS

Miło nam poinformować, że w gronie partnerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej pozostaje Agencja Ochrony Seltik.

Nowa umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Cieszę się, że będziemy kontynuować współpracę z firmą Seltik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co było i wierzymy, że nasza wspólna przyszłość będzie jeszcze lepsza. – powiedział chwilę po złożeniu podpisu prezes PZPS Sebastian Świderski.

Firma jest jednym z liderów rozwoju branży security w Polsce. Produkty i usługi Agencji Ochrony Seltik są skierowane do najbardziej wymagających klientów, którzy preferują nowoczesne i inteligentne rozwiązania technologiczne mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów usługi.

– Wieże mobilne Seltik Tower to nie tylko skuteczna, wysokiej jakości ochrona mienia, inwestycji, budowy, składu materiału, parku maszynowego itp., ale m.in. możliwość zdalnego podglądu, zarządzania postępu prac w danej lokalizacji, potwierdzenia zgodności dostawy z zamówieniem. Jej zastosowanie jest bardzo różnorodne. Wszystkie funkcje, podzespoły można dostosować indywidualnie pod potrzeby i wymagania klienta. – powiedział o sztandarowym projekcie firmy Tomasz Tyczka - Prezes Zarządu Seltik Security Sp. z o.o.

Więcej o Agencji Ochrony Seltik i jej ofercie na stronie: www.seltik.pl

Seltik nadal w gronie partnerów PZPS