SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, 1 listopada 2022

PlusLiga: program siódmej kolejki

PlusLiga nie zwalnia tempa. Mecze rozgrywane są praktycznie codziennie. Emocji nie brakuje. Siódma kolejka zaplanowana została od wtorku do czwartku. Na plan pierwszy wysuwa się spotkanie Asseco Resovii Rzeszów i Grupy Azoty Kędzierzyna-Koźla. Rzeszowianie nie stracili jeszcze punktu. Przegrali tylko trzy partie i zajmują drugie miejsce, ustępując tylko minimalną różnicą setów Jastrzębskiemu Węglowi.

Kędzierzynianie będą najbardziej wymagającym rywalem z dotychczasowych zespołów z którymi zagrała Asseco Resovia. - Spodziewamy się, że po takim początku sezonu w wykonaniu naszej drużyny każdy będzie chciał wyjść na boisko i nas zagryźć, kolokwialnie mówiąc. Myślę, że w środę czeka nas bardzo trudne spotkanie.Mam nadzieję, że piękne do oglądania i że wszyscy, którzy zgromadzą się w hali oraz przed telewizorami, będą z niego zadowoleni, a z wyniku to my będziemy się cieszyć - mówi przed meczem Paweł Zatorski, libero gospodarzy.

W środowy wieczór Paweł Zatorski zmierzy się ze swoim byłym zespołem, z którym odnosił wielkie sukcesy. - Oczywiście mam tam świetnych kolegów i przyjaciół, z którymi gramy ciągle w reprezentacji. Myślę, że miło się będzie zobaczyć z nimi na boisku, ale ani oni, ani my, nie będziemy mieli względem siebie żadnych sentymentów - powiedział Zatorski, cytowany na stronie plusliga.pl.

Program siódmej kolejki:

wtorek
Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin 16:30
Barkom-Każany Lwów – PGE Skra Bełchatów 18:45
Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom 21:00

środa
PSG Stal Nysa – Indykpol AZS Olsztyn 16:30
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 18:45
Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 21:00

czwartek
Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice 16:30
BBTS Bielsko-Biała  – LUK Lublin 18:45

Tabela: https://www.plusliga.pl/table.html