SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

20 maja 2018

Be part of the game - bądź częścią gry - w niedzielę w Katowicach!

„Be part of the game - bądź częścią gry”

Przyjdź i zdobądź zaproszenie na Siatkarską Ligę Narodów!

Dnia 20.05.2018, o godz. 21.30 na Placu Kwiatowym w Katowicach  odbędzie się wydarzenie organizowane w ramach promocji Siatkarskiej Ligi Narodów o nazwie "Bądź częścią gry". Event odbędzie przed budynkiem Urzędu Miasta Katowice, przy ul. Rynek 13.

Podczas wydarzenia będziemy świadkami spektakularnego mappingu na ścianach budynku przedstawiającego 90 lat sukcesów polskiej siatkówki. Wszystkie osoby oglądające pokaz będą czynnie uczestniczyć w animacji i staną się częścią gry. Przed rozpoczęciem pokazu rozdane zostaną interaktywne opaski, które podczas projekcji będą jej nieodłącznym elementem! Udział w projekcji jest wyjątkowy nie tylko ze względu na czynne tworzenie widowiska przez kibiców.

Dla pierwszych 500 osób, które wezmą udział w mappingu i zaraz po nim udadzą się do kasy, na podstawie vouchera, który dostaną z opaską będą mogli odebrać ze specjalnie przygotowanych kas na Placu Kwiatowym bilet na mecz Polska-Korea odbywającego się w Katowickim Spodku. 

Aktywności dla kibiców rozpoczną już się od godz. 20.00. Dla wszystkich osób tylko w czasie wydarzenia, w godzinach 20:00-23:00 we wspomnianych kasach będzie można nabyć bilety na mecz z 15% rabatem. Oficjalne rozpoczęcie mappingu przewidziane jest na godzinę 21:30. Na Plac Kwiatowy zapraszamy już jednak od 20:00. Na kibiców czeka wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. 

„Be part of the game -bądź częścią gry”

 

„Be part of the game -bądź częścią gry”