SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG/PZPS, 19 kwietnia 2016

Na początku czerwca będziemy w naszym kraju gościć dwa turnieje fazy grupowej Grand Prix siatkarek – jednych z najbardziej prestiżowych rozgrywek w żeńskiej siatkówce. Już od jutra w sprzedaży bilety na oba wydarzenia.

Już na początku czerwca będziemy w naszym kraju gościć dwa turnieje fazy grupowej Grand Prix siatkarek – jednych z najbardziej prestiżowych rozgrywek w żeńskiej siatkówce. Od jutra do nabycia bilety na oba wydarzenia.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej kobiet rozegra swoje mecze najpierw w Zielonej Górze (3-5 czerwca). Rywalkami biało-czerwonych będą Kanadyjki, Czeszki i Portorykanki. Tydzień później (10-12 czerwca) Polki przeniosą się do Włocławka, gdzie zmierzą się z reprezentacjami Argentyny, Kenii i ponownie Portoryka.

Mecze World Grand Prix będą niezwykle istotne dla naszej kadry, która jest obecnie w trakcie zmiany pokoleniowej i sukcesywnie odbudowuje swoja pozycję w europejskiej i światowej rywalizacji. Zeszłoroczne, rozgrywane w Polsce Final Four II dywizji WGP nasze reprezentantki zakończyły z drugą lokatą. Do tej pory biało-czerwone brały udział w Grand Prix dwanaście razy, a najlepsze okazały się dla nich lata 2007 i 2010, z szóstym miejscem w klasyfikacji końcowej.

Bilety na oba turnieje w Polsce można nabyć już od jutra (20 kwietnia), od godziny 14:00, za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl.