SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

19 maja 2014

Polski Związek Piłki Siatkowej przypomina, że trwa kolejny etap licytacji, partii 60 specjalnych pakietów Superkibica na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Licytacja zakończy się w środę, 21 maja o 16.00.

Polski Związek Piłki Siatkowej przypomina, że trwa kolejny etap licytacji, partii 60 specjalnych pakietów Superkibica na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Licytacja zakończy się w środę, 21 maja o 16.00.

Specjalny Pakiet Superkibica, można za sprawą specjalnej licytacji, z której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.  Szczegóły poniżej.

Ceremonia i Mecz Otwarcia FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014,  to niepowtarzalna okazja do uczestnictwa w wydarzeniu dotychczas niespotykanym.  Dla fanów, którzy chcą być w samym centrum tego niezwykłego widowiska przygotowano specjalną ofertę – Pakiet Superkibica.

Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Ticketpro Polska przygotowali dla kibiców specjalną ofertę 200 Pakietów Superkibica, które powstały z myślą o najbardziej zagorzałych kibicach naszej reprezentacji. Kibicach, którzy chcą w wyjątkowy sposób doświadczać sportowych emocji podczas meczu Polskiej Reprezentacji – siedząc w sektorze najbliżej boiska, tuż przy ławkach rezerwowych obydwu drużyn. Te wyjątkowe miejsca nie trafiły do regularnej sprzedaży, a jedyną możliwością ich nabycia jest udział w tej aukcji.

Doskonałą pamiątką po tym niepowtarzalnym wydarzeniu będą przygotowane specjalnie na tą okazję prezenty od Polskiego Związku Piłki Siatkowej w postaci oryginalnych koszulek reprezentacji naszego kraju.

Jeden pakiet Superkibica zawiera:

- jeden bilet wstępu na miejsce siedzące na ceremonię rozpoczęcia Mistrzostw Świata i mecz otwarcia Polska – Serbia we wskazanym na dołączonej mapce sektorze,

- oficjalną koszulkę Reprezentacji Polski w wybranym rozmiarze (damskie: S, M, L; męskie: S, M, L. XL, XXL) z możliwością personalizacji.

Cena wywoławcza Pakietu Superkibica to 400 złotych.

Szczegóły: allegro.pl -http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36587909

15 maja uruchomiona została aukcja na 60 Pakietów Superkibica z miejscami w 3 rzędach sektora usytuowanego najbliżej boiska. Zakończenie licytacji w środę, 21 maja o 16.00.

O aukcjach na kolejne Pakiety Superkibica będziemy na bieżąco informować.

Do licytacji mogą przystąpić jedynie zweryfikowani użytkownicy serwisu Allegro, którzy dokonali pełnej aktywacji konta. Informacje jak łatwo to przeprowadzić można znaleźć na stronie Pomocy Allegro.

Zachęcamy do udziału w naszej aukcji jednocześnie deklarując, że cała kwota uzyskana z licytacji biletów zostanie przekazana na rzecz rozwoju piłki siatkowej w ramach działań prowadzonych przez Fundację Polska Siatkówka.

Do zobaczenia na Stadionie Narodowym i pozostały arenach FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.