SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, informacja prasowa, 6 marca 2017

Kolejny weekend szczęśliwie zakończył się dla IBB Polonii Londyn. Ostatnie, rozegrane przed własną widownią spotkanie, rundy zasadniczej podopieczni trenera Piotra Grabana przypieczętowali zwycięstwem.

Kolejny weekend szczęśliwie zakończył się dla IBB Polonii Londyn. Ostatnie, rozegrane przed własną widownią spotkanie, rundy zasadniczej podopieczni trenera Piotra Grabana przypieczętowali zwycięstwem. Tym razem pokonali London Docklands 3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:20) i umocnili się na pozycji wicelidera w ligowej tabeli.

– Już przed naszym meczem z London Docklands mieliśmy zapewnione drugie miejsce w tabeli i grę w półfinale mistrzostw Anglii. Dlatego mogliśmy sprawdzić wszystkich naszych zawodników w dłuższym wymiarze. Spotkanie kontrolowaliśmy w stu procentach  choć przeciwnik nie dawał za wygraną i próbował walczyć. To w rezultacie dało mu nawet wygraną w trzecim secie – skomentował Piotr Graban.

Najbliższe dwa tygodnie IBB Polonia odpocznie od rywalizacji. Po bardzo intensywnym okresie, w którym siatkarze rozegrali wiele spotkań zarówno na rodzimym, jak i europejskim parkiecie, przyda się chwila regeneracji.

– Teraz czeka nas zasłużony odpoczynek od meczów. Będziemy mieli czas na wyleczenie drobnych urazów i kontuzji, które się przydarzyły oraz na przygotowanie się do finału Pucharu Anglii – dodał trener. –  Zapraszamy kibiców do śledzenia facebook’owego funpage’a IBB Polonii London, zapoznania się z terminarzem meczów i przychodzenia na rozgrywki, bo to bardzo nam pomaga. Do zobaczenia.

Do rywalizacji siatkarze z zachodniego Londynu powrócą 25 marca. W meczu rewanżowym ponownie podejmą zawodników London Docklands. Ostatnie spotkanie tych zespołów w fazie zasadniczej kibice będą mogli obejrzeć w hali Ernest Bevin College. Początek zaplanowano na godzinę 14:40.