SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 17 grudnia 2015

W czwartkowe popołudnie w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyła się Wigilia Fundacji „Polska Siatkówka”.

W czwartkowe popołudnie w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyła się Wigilia Fundacji „Polska Siatkówka”.

Na zaproszenie Tadeusza Sąsary, Prezesa Fundacji przy wigilijnym stole zasiedli ludzie najbardziej oddani idei wspierania osób ze środowiska siatkarskiego, które z różnych życiowych względów potrzebują wsparcia tak materialnego, jak i duchowego.

Waldemar Wspaniały – Wiceprezes Rady Fundacji, Andrzej Warych, jej Sekretarz oraz Juliusz Karski i Aleksandra Śliwowska przywiązują ogromną wagę do działań służących integracji środowiska oraz szacunku dla pięknej, naznaczonej licznymi sukcesami historii polskiej siatkówki.

Paweł Papke – Prezes Zarządu PZPS i Wojciech Czayka – Dyrektor Imprez Międzynarodowych w Polsce Polski podkreślali, że działania Fundacji kierowanej przez Dyrektor Agnieszkę Cyran są niezbędne dla budowania trwałości dyscypliny w Polsce i poczucia środowiskowej solidarności.

Fundacja Polska Siatkówka, jako organizator cyklu rozgrywek w mini siatkówce – Kinder + Sport, największego w Polsce turnieju dla najmłodszych pokoleń siatkarek i siatkarzy ma również istotny wpływ w popularyzacji i tworzeniu szerokich podstaw dyscypliny w Polsce.

 

Więcej o Fundacji „Polska Siatkówka”: http://www.fps-org.pl/