SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 17 grudnia 2016

W związku z rozpoczynającym się w piątek 16 grudnia pierwszym etapem sprzedaży biletów na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej wystosował do Kibiców specjalny list.

Szanowni Kibice!

Drodzy Przyjaciele Polskiej Siatkówki!

Miło mi zakomunikować, że dzisiaj w południe rozpoczynamy sprzedaż biletów na najważniejsze, przyszłoroczne wydarzenie siatkarskie Starego Kontynentu – CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Biorąc pod uwagę sugestie naszych Kibiców, w pierwszym etapie oferujemy bilety na spotkania półfinałowe i o medale EUROVOLLEY POLAND 2017, które odbędą się 2 i 3 września w krakowskiej Tauron Arenie. To najbardziej pożądana przez fanów część turnieju. Bilety na finałowe mecze najbardziej prestiżowej imprezy sportowej w naszym kraju w roku 2017 mogą być wykorzystane jako znakomity prezent świąteczny dla wszystkich fanów siatkówki.

Jestem przekonany, że nasza reprezentacja pod wodzą nowego szkoleniowca, którego poznamy w najbliższych dniach, zagra o najwyższe cele i na początku września przyszłego roku przeżywać będziemy wielkie emocje związane z biało-czerwonym finałem EUROVOLLEY POLAND 2017.

W doborowej stawce drużyn, które wystąpią w Polsce, są naturalnie medaliści ostatniej edycji mistrzostw Starego Kontynentu: Francja, Słowenia, Włochy – również wicemistrzowie olimpijscy, a także: Polska – Mistrz Świata 2014, Serbia – zwycięzca Ligi Światowej 2016, zawsze klasowy zespół Rosji, ambitne drużyny Bułgarii, Niemiec, Belgii, Finlandii i nieobliczalne zespoły Czech, Słowacji, Estonii, Hiszpanii, Turcji i mającej piękne tradycji Holandii. Bez wątpienia w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie nie zabraknie sportowych emocji.

Spektakularne widowiska, przyjazny klimat i wielkie, pozytywne sportowe emocje są znakiem rozpoznawczym Polskiej Siatkówki. Tak też będzie podczas EUROVOLLEY POLAND 2017. Dlatego zadbaliśmy o to, byście Państwo mogli przeżywać niezwykłe uniesienia razem – rodzinnie, w gronie przyjaciół i znajomych. Do dyspozycji naszych fantastycznych, niezawodnych kibiców przygotowaliśmy ofertę biletów rodzinnych. Siatkówka jest grą zespołową, co od lat potwierdza wyjątkowa atmosfera kibicowania na trybunach polskich hal. Jestem przekonany, że tak również będzie w okresie trwania Mistrzostw, czyli od 24 sierpnia do 3 września 2017 roku w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie.

Wielokrotnie polska siatkarska publiczność dowodziła mistrzowskiej klasy. Jestem pewien, że podczas nadchodzącego wydarzenia po raz kolejny pokażemy co znaczy polska gościnność i duch sportowej zabawy. W kraju mistrzów świata nie może być inaczej.

Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na ebilet.pl pod linkiem: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/ oraz poprzez zakładkę „KUP BILET” na stronie eurovolley2017.com 

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza na EUROVOLLEY POLAND 2017! Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej liczy na Wasz doping na żywo.

 

Ze sportowym pozdrowieniem i zaproszeniem

Jacek Kasprzyk

Prezes

Polski Związek Piłki Siatkowej