SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 18 listopada 2021

Pierwsze posiedzenie Komisji Historycznej i Odznaczeń

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Historycznej i Odznaczeń.

Spotkanie poprowadził wybrany na kolejną kadencję przewodniczący komisji. – Troska o zasłużonych ludzi polskiej siatkówki jest jednym z zadań naszej komisji. Kontynuujemy swoją pracę w tym zakresie. Dzisiejsze spotkanie miało charakter organizacyjny. Mam grupę zacnych ludzi, między innymi: Witold Grochowski – zasłużony działacz z Katowic i Stanisław Łopaciński - bardzo zaangażowany w sprawy Dolnego Śląska. Chcemy aby nasza działalność była dostrzegalna w środowisku Polskiej Siatkówki  – powiedział Jerzy Mróz.

W posiedzeniu wziął udział cały skład komisji. Oprócz wyżej wymienionych, do siedziby PZPS przyjechali: Wiesław Kozieł, Jerzy Paw, Grzegorz Szewczyk i Zdzisław Śpiewla. Aktywnym gościem spotkania była Ewa Grzegorczyk – Dyrektor Pionu Marketingu, Sprzedaży i Organizacji Imprez.

Z uczestnikami spotkali się członkowie prezydium: Prezes PZPS Sebastian Świderski i wiceprezes oraz Sekretarz Generalny Jacek Sęk. – Wiem, że przed wami dużo pracy. Liczę, że nadal będziecie godnie zajmować się ludźmi zasłużonymi dla polskiej siatkówki. Ich wkład w rozwój naszej dyscypliny musi być uhonorowany, PZPS o nich nie zapomina – zwrócił się na koniec do członków komisji prezes Sebastian Świderski.