SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 28 czerwca 2015

W Szczyrku na terenie Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich i w położonej nieopodal hali w Łodygowicach od piątku trwa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dziewcząt i chłopców.

W Szczyrku na terenie Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich i w  położonej nieopodal hali w Łodygowicach od piątku trwa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dziewcząt i chłopców.

Zakończyła się sesja przedpołudniowa turnieju.

Awans do drugiego etapu w rywalizacji dziewcząt wywalczyły już: Dolnośląskie, Śląskie,  Podkarpackie, Lubelskie i Kujawsko-Pomorskie.

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dziewcząt:

Grupa A

27.06.

Pomorskie Świętokrzyskie

2:0 (25:16, 25:21)

27.06.

Dolnośląskie – Łódzkie

2:0 (25:17, 25:10)

28.06

Pomorskie – Łódzkie

1:2 (25:23, 18:25,13:15)

28.06

Świętokrzyskie – Dolnośląskie

0:2 (13:25, 14:25)

28.06

Pomorskie – Dolnośląskie

 

28.06

Łódzkie – Świętokrzyskie

 

 

Tabela grupy A

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Dolnośląskie

4

4

0

100

54

MAX

1,85185

2

Pomorskie

3

3

2

106

100

1,50

1,06000

3

Łódzkie

3

2

3

50

106

0,67

0,94906

4

Świętokrzyskie

2

0

4

64

100

 

0,64000

 

Grupa B

27.06.

Śląskie – Lubuskie

2:0 (25:21, 25:6)

27.06.

Podkarpackie – Warmińsko-Mazurskie

2:0 (25:23, 26:24)

28.06

Śląskie – Warmińsko-Mazurskie

2:0 (25:23, 25:10)

28.06

Lubuskie – Podkarpackie

0:2 (21:25, 20:25)

28.06

Śląskie – Podkarpackie

 

28.06

Warmińsko-Mazurskie – Lubuskie

 

 

Tabela grupy B

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Śląskie

4

4

0

100

600

MAX

1,66667

2

Podkarpackie

4

4

0

101

88

MAX

1,14773

3

Warmińsko-Mazurskie

2

0

4

80

101

 

0,79208

4

Lubuskie

2

0

4

60

100

 

0,68000

 

Grupa C

27.06.

Mazowieckie – Opolskie  

2:0 (25:21, 25:9)

27.06.

Podlaskie – Lubelskie

0:2 (17:25, 20:25)

28.06

Mazowieckie – Lubelskie

0:2 (15:25, 24:26

28.06

Opolskie – Podlaskie

2:1 (22:25, 25:16, 15:5)

28.06

Mazowieckie – Podlaskie

 

28.06

Lubelskie – Opolskie

 

 

Tabela grupy C

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Lubelskie

4

4

0

101

76

MAX

1,32895

2

Mazowieckie

3

2

2

89

81

1,00

1,09877

3

Opolskie

3

2

3

92

96

0,67

0,95833

4

Podlaskie

2

1

4

83

112

0,25

0,74107

 

Grupa D

27.06.

Małopolskie – Wielkopolskie

2:0 (25:23, 25:11)

27.06.

Zachodniopomorskie – Kujawsko-Pomorskie

0:2 (16:25, 16:25)

28.06

Małopolskie – Kujawsko-Pomorskie

1:2 (24:26, 25:15, 13:15)

28.06

Wielkopolskie – Zachodniopomorskie

1:2 (16:25, 26:24, 12:15)

28.06

Małopolskie – Zachodniopomorskie 

 

28.06

Kujawsko-Pomorskie – Wielkopolskie

 

 

Tabela grupy D

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Kujawsko-Pomorskie

4

4

1

106

94

4,00

1,12766

2

Małopolskie

3

3

2

112

90

1,50

1,24444

3

Zachodnio-

pomorskie

3

2

3

96

104

0,67

0,92308

4

Wielkopolskie

2

1

4

88

114

0,25

0,77193

 

W turnieju chłopców w drugiej rundzie są już siatkarze z Mazowsza, Małopolski, Śląska, Kujaw i Pomorza oraz Zachodniego Pomorza.

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców:

Grupa A

27.06.

Łódzkie – Świętokrzyskie

2:0 (25:20, 25:15)

27.06.

Pomorskie – Mazowieckie

0:2 (23:25, 17:25)

28.06

Łódzkie – Mazowieckie

1:2 (21:25, 25:23, 10:15)

28.06

Świętokrzyskie – Pomorskie

1:2 (25:21, 22:25, 8:15)

28.06

Łódzkie – Pomorskie

 

28.06

Mazowieckie – Świętokrzyskie

 

 

Tabela grupy A

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Mazowieckie

4

4

1

113

96

4,00

1,17708

2

Łódzkie

3

3

2

106

98

1,50

1,08163

3

Pomorskie

3

2

3

101

105

0,67

0,96190

4

Świętokrzyskie

2

1

4

90

111

0,25

0,81081

 

Grupa B

27.06.

Podkarpackie – Lubelskie

2:0 (25:15, 25:18)

27.06.

Opolskie – Małopolskie

0:2 (21:25, 23:25)

28.06

Podkarpackie – Małopolskie

0:2 (14:25, 22:25)

28.06

Lubelskie – Opolskie

0:2 (30:32, 22:25)

28.06

Podkarpackie – Opolskie

 

28.06

Małopolskie – Lubelskie

 

 

Tabela grupy B

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Małopolskie

2

4

0

100

80

MAX

1,25000

2

Podkarpackie

2

2

2

86

83

1.00

1,03614

3

Opolskie

1

2

2

101

102

1,00

0,00020

4

Lubelskie

1

0

4

85

107

 

0,79439

 

Grupa C

27.06.

Dolnośląskie Lubuskie  

1:2 (25:11, 17:25, 8:15)

27.06.

Wielkopolskie – Śląskie

1:2 (30:28, 18:25, 12:15)

28.06

Dolnośląskie – Śląskie

0:2 (20:25, 17:25)

28.06

Lubuskie – Wielkopolskie

0:2 (26:28, 19:25)

28.06

Dolnośląskie – Wielkopolskie

 

28.06

Śląskie – Lubuskie

 

 

Tabela grupy C

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Śląskie

4

4

1

118

97

4,00

1,21649

2

Wielkopolskie

3

3

2

113

113

1,50

1,00000

3

Lubuskie

3

2

3

96

103

0,67

0,93204

4

Dolnośląskie

2

1

4

87

101

0,25

0,86139

 

Grupa D

27.06.

Warmińsko-Mazurskie – Zachodniopomorskie

1:2 (21:25, 25:17, 4:15)

27.06.

Podlaskie – Kujawsko-Pomorskie

0:2 (0:25, 0:25)

28.06

Warmińsko-Mazurskie – Kujawsko-Pomorskie

0:2 (10:25, 16:25)

28.06

Zachodniopomorskie – Podlaskie

2:0 (25:0, 25:0)

28.06

Warmińsko-Mazurskie – Podlaskie

2:0 (25:0, 25:0)

28.06

Kujawsko-Pomorskie – Zachodniopomorskie  

 

 

Tabela grupy D

 

Drużyna

Punkty

Sety

Małe

punkty

Stosunek

setów

Stosunek punktów

Miejsce

 

Zdobyte

Stracone

Zdobyte

Stracone

 

1

Kujawsko-Pomorskie

4

4

0

100

26

MAX

3,84615

2

Zachodnio-

pomorskie

4

4

1

107

50

4.00

2,14000

3

Warmińsko-Mazurskie

4

3

4

126

107

0,75

0,17757

4

Podlaskie

3

0

4

0

150

 

0,00000

 

Mecze o miejsca w poniedziałek, 29 czerwca a o pozycje końcowej klasyfikacji oraz medale we wtorek, 30 czerwca.

Szczegóły na stronie Zespołu pod kierownictwem Pawła Ignatowicza: http://www.vispolska.pl/zawody-pzps/

 

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52