SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU/Janusz Baum, 1 maja 2014

Dziewczęta z Mazowieckiego Liceum Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie miały okazję do spotkania z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, który w przededniu 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej wizytował miasto i powiat wyróżniające się dbałością o wykorzystanie funduszy europejskich oraz ilością podejmowanych inicjatyw gospodarczych i społecznych.

Dziewczęta z Mazowieckiego Liceum Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie miały okazję do spotkania z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, który w przededniu  10.  rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej wizytował miasto i powiat wyróżniające się dbałością o wykorzystanie funduszy europejskich oraz ilością podejmowanych inicjatyw gospodarczych i społecznych.

Jednym z punktów tej wizyty było spotkanie z Mazowieckim S.O.S.

Dziewczęta skorzystały z doskonałej, słonecznej pogody oraz znajdujących się w pobliżu szkoły obiektów rekreacyjno – sportowych wokół miejskiego zalewu. Ten wybudowany ze środków europejskich obiekt służy m. in. mieszkańcom Węgrowa i stanowi atrakcyjną alternatywę dla osób poszukujących chwili odpoczynku i relaksu. Młode siatkarki miały okazję do zaprezentowania swoich sportowych umiejętności w atrakcyjnej i widowiskowej, siatkówce rekreacyjnej.

Pan Prezydent poświęcił wiele uwagi Programowi S.O.S. a szczególnie gratulował dziewczętom i trenerom pięknej, radosnej i otwartej postawy. Zawodniczki z dumą podkreśliły satysfakcję z uczestnictwa w jednym z takich ciekawych inicjatyw Ogólnopolskim Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, realizowanych pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Ministerstwa Sportu i Turystyki. Siatkarki z uznaniem potwierdziły celowość projektu ułatwiającego start ich kariery sportowej.

Niewątpliwie dzień ten przejdzie jako kolejny udany w historii  S.O.S. i będzie pięknym wspomnieniem dla dziewcząt, ich rodzin i grona przyjaciół.