SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Edyta Bańka, fot. Dariusz Lewandowski, 28 czerwca 2017

Za nami drugi dzień Finału Kinder+Sport 2017

Drugi dzień wielkiego finału turnieju Kinder+Sport minął pod znakiem sportowych emocji, jednak nie tylko. Tego dnia młodzi zawodnicy i zawodniczki mieli okazję spotkania się ze swoimi siatkarskimi idolami.

Spotkania drugiego dnia finałów rozpoczęły się już o 9:00 rano, ostatnie zaplanowane mecze startowały około 19:00, całodzienna rywalizacja pozwoliła wyłonić czołówkę zestawień w poszczególnych kategoriach. Zmagania w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców rozgrywano równolegle na 24. boiskach. Po zakończeniu pierwszego etapu rozgrywek rozegrano mecz o miejsca 17-32 (po pierwszej fazie grupowej w kolejnej części podzielone na 2 kategorie: 17-24 oraz 25-32), a także rywalizowano o przepustkę do czołówki, w dwóch grupach grających o pozycje 1-8 oraz 9-16.  Sportowej rywalizacji towarzyszyło sporo emocji, gorycz porażki przeplatała radość ze zwycięstw.

Jednak wielki finał Kinder+Sport to nie tylko sportowe emocje. Największy turniej mini siatkówki od kilku lat już wspierają Ambasadorzy: Sebastian Świderski i Piotr Gruszka. Młodzi adepci siatkówki w przerwie między spotkaniami mieli okazję zrobić sobie zdjęcie i poprosić swoich siatkarskich idoli o autograf. Tegoroczne finały swoją obecnością wsparli również Paweł Woicki i Wojciech Grzyb, a to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez organizatorów dla młodych zawodników i zawodniczek.

Kluczowe spotkania, wyłaniające triumfatorów poszczególnych kategorii wiekowych zaplanowano na czwartek. Podobnie jak pierwszego i drugiego dnia finałów młodzi siatkarze i siatkarki rywalizację rozpoczną już o 9:00 rano. Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy około 13:00.

O Kinder + Sport 2017 na: http://siatkowka.kindersport.pl/