SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

3 września 2013

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2013/2014 w NLO Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, Mirosław Przedpełski - Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej wystosował specjalny list.

Warszawa, 3 września 2013 r.

 

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Szanowni Trenerzy, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,

Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego 

Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Polskiego Związku Piłki Siatkowej

w Łodzi.

           

Drogie młode Siatkarki, Drodzy młodzi Siatkarze,

to dla mnie zaszczyt i przyjemność, że jako prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej  mogę powitać Was wszystkich  w nowym roku szkolnym 2013/2014. Witam szczególnie serdecznie w siatkarskiej rodzinie uczennice i uczniów klas pierwszych. Jestem niezwykle rad, że kontynuujecie lub zdecydowałyście się na siatkarską edukację w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Placówce elitarnej, która jest bazą Młodzieżowych Kadr Narodowych i bezpośrednim zapleczem Seniorskich Reprezentacji Polski. Przed Wami czas wytężonej pracy w szkole, salach treningowych oraz udział w licznych zawodach sportowych. Pamiętajcie – nauka i sport wymagają cierpliwości i systematyczności. Niech będą dla Was motywacją sukcesy sportowe, które są udziałem Waszych starszych koleżanek – absolwentek i absolwentów placówki w Łodzi.

Szanowni Rodzice,

dziękuję Wam za zaufanie do naszej placówki i powierzenie swoich dzieci najwyższej klasy profesjonalistom. Jestem spokojny o ich rozwój intelektualny i sportowy. Wierzcie mi Państwo, że będziecie dumni ze swych córek i synów, jako ludzi oraz sportowców. Proszę jednak wspierajcie Ich w chwilach trudnych, bowiem sport to nieustanna rywalizacja, gdzie wynik jest sprawą złożoną i otwartą. Nasze młode siatkarki i siatkarze muszą mieć pewność, że będziecie z Nimi zarówno w chwilach tryumfów, jak i porażek.

Szanowne Kierownictwo, Grono Pedagogiczne, Trenerzy, Pracownicy Szkoły,

przed Wami kolejny rok poważnych wyzwań. Macie Państwo odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na zachowanie w procesie edukacji  synergii pomiędzy rozwojem intelektualnym, duchowym i sportowym. Czyńcie to drodzy Nauczyciele i Trenerzy w sposób racjonalny i efektywny. Dzięki Waszej pracy Polska Siatkówka co rok zyskuje młodych ludzi – inteligentnych i siatkarsko przygotowanych do największych wyzwań życiowych i sportowych.

Dziękuję jednocześnie za nieustanne wsparcie udzielane przez Ministerstwo Spotu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Drogie Uczennice – Siatkarki, Drodzy Uczniowie – Siatkarze,

zwracam się do Was ponownie, jesteście bowiem w tym miejscu najważniejsi. Niech czas spędzony w Łodzi będzie dla Was okresem niezapomnianym. Niech w szkolnych ławach i na siatkarskim boisku zawiążą się przyjaźnie na całe życie. Fundamentem siatkówki jest zespołowość – o tym pamiętajcie na boisku i po za nim.

Życzę Wam satysfakcji z osiąganych wyników w nauce i radości z postępów w sportowym rozwoju. Niech zwycięstwa Was motywują a porażki hartują.

Powodzenia!

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Mirosław Przedpełski

Prezes

Polskiego Związku

Piłki Siatkowej