SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

2 września 2013

Z okazji rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, Mirosław Przedpełski, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej wystosował specjalny list.

Warszawa, 2 września 2013 r.

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Szanowni Trenerzy, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,

Niepublicznego Liceum Oggólnokształcącego

Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Polskiego Związku Piłki Siatkowej

w Sosnowcu.

           

Drogie młode Siatkarki,

to dla mnie zaszczyt i przyjemność, że jako prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej  mogę powitać Was wszystkich  w nowym roku szkolnym 2013/2014. Witam szczególnie serdecznie w siatkarskiej rodzinie uczennice klas pierwszych. Jestem niezwykle rad, że kontynuujecie lub zdecydowałyście się na siatkarską edukację w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. Placówce elitarnej, która jest bazą Młodzieżowych Kadr Narodowych i  bezpośrednim zapleczem Pierwszych Reprezentacji Polski. Przed Wami czas wytężonej pracy w szkole, salach treningowych oraz udział w licznych zawodach sportowych. Pamiętajcie – naukai sport wymagają cierpliwości i systematyczności. Niech będą dla Was motywacją sukcesy sportowe, które są udziałem Waszych starszych koleżanek – absolwentek placówki w Sosnowcu.

Szanowni Rodzice,

dziękuję Wam za zaufanie do naszej placówki i powierzenie swoich dzieci najwyższej klasy profesjonalistom. Jestem spokojny o ich rozwój intelektualny i sportowy. Wierzcie mi Państwo, że będziecie dumni ze swych córek, jako ludzi oraz sportsmenek. Proszę jednak wspierajcie Ich w chwilach trudnych, bowiem sport to nieustanna rywalizacja, gdzie wynik jest sprawą złożoną i otwartą. Nasze młode siatkarki muszą mieć pewność, że będziecie z Nimi zarówno w chwilach tryumfów, jak i porażek.

Szanowne Kierownictwo, Grono Pedagogiczne, Trenerzy, Pracownicy Szkoły,

przed Wami kolejny rok poważnych wyzwań. Macie Państwo odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na zachowanie w procesie edukacji  synergii pomiędzy rozwojem intelektualnym, duchowym i sportowym. Czyńcie to drodzy Nauczyciele i Trenerzy w sposób racjonalny i efektywny. Dzięki Waszej pracy Polska Siatkówka co rok zyskuje młodych ludzi – inteligentnych i siatkarsko przygotowanych do największych wyzwań życiowych i sportowych.

Dziękuję jednocześnie za nieustanne wsparcie udzielane przez Ministerstwo Spotu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Drogie Uczennice, Siatkarki,

zwracam się do Was ponownie, bowiem jesteście w tym miejscu najważniejsze. Niech czas spędzony w Sosnowcu będzie dla Was okresem niezapomnianym. Niech w szkolnych ławach i na siatkarskim boisku zawiążą się przyjaźnie na całe życie. Fundamentem siatkówki jest zespołowość – o tym pamiętajcie na boisku i poza nim.

Życzę Wam satysfakcji z osiąganych wyników w nauce i radości z postępów w sportowym rozwoju. Niech zwycięstwa Was motywują a porażki hartują.

Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem

Mirosław Przedpełski

Prezes

Polskiego Związku

Piłki Siatkowej