SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

inf. prasowa / TS PRO-FAMILIA, 23 listopada 2021

PRO-FAMILIA CUP 2021

Towarzystwo Sportowe PRO-FAMILIA zaprasza sympatyków piłki siatkowej, kibiców, młodzież, mieszkańców gmin Jedlicze, Wojaszówka oraz okolic do Szkoły Podstawowej w Ustrobnej oraz hali widowiskowo- sportowej GOSiR Jedlicze na XX Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości PRO-FAMILIA CUP 2021 w Piłce Siatkowej. Turniej odbędzie się 28 listopada.

PlakatW Jedliczu wystąpią drużyny w kategorii otwartej (OPEN), natomiast w zagrają Ustrobnej drużyny kategorii amatorskiej.

Zespoły zostaną podzielone na cztery grupy; A, B – Otwarta, C, D – Amatorska. Dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup awansują do dalszych gier, które zostaną rozegrane systemem: zwycięzca grupy A  z drugą drużyną grupy B i odwrotnie, zwycięzca grupy B z drugą drużyną grupy A.

W turnieju wystartuje 20 drużyn z podkarpacia, małopolski, Słowacji, Ukrainy.

Dla wszystkich uczestników turnieju organizatorzy zapewniają całodzienny poczęstunek w formie stołu szwedzkiego - ciepły posiłek, obiad i napoje. Dla czterech najlepszych drużyn w każdej kategorii przygotowano nagrody: za I i II miejsca zestaw indywidualnych nagród dla każdego zawodnika drużyny. Drużyna otrzymuje również piłkę do siatkówki, puchar i dyplom. Za III i IV  miejsca piłki, puchary i dyplomy. Symboliczne puchary i dyplomy otrzymają także pozostałe drużyny.

W obiektach sportowych  w Ustrobnej Jedliczu oprócz rywalizacji sportowej zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna na dwie osoby wymagające długiej i kosztownej rehabilitacji:w  Ustrobnej zbierane będą fundusze na ciężko chorego 4-letniego chłopca z Bajd, natomiast w Jedliczu na pracownika GOSiR Jedlicze.

Nagrody rzeczowe otrzymują także: MVP turnieju w grupie OPEN i amatorskiej, najstarszy i najmłodszy uczestnik, drużyna w najliczniejszym składzie rodzinnym.

Informacje o turnieju: www.pro-familia.net

Jednym z honorowych patronów wydarzenia jest Polski Związek Piłki Siatkowej.