SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG/CEV, 9 lutego 2016

Przypominamy, że w olimpijskim roku zdarza się wyjątkowa okazja – dodatkowy, 366-ty dzień w kalendarzu. Możemy spędzić go z siatkówką! PZPS serdecznie zaprasza do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) – „One Day More 4 Volleyball”

Przypominamy, że ten wyjątkowy, olimpijski rok ma w kalendarzu dodatkowy, 366-ty dzień. Możemy spędzić go z siatkówką! PZPS serdecznie zaprasza do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) – „One Day More 4 Volleyball” („Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”)

Akcja polega na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego. To okazja do pobicia rekordu w liczbie meczów siatkarskich rozegranych w Europie jednego dnia i szansa na pokazanie wszystkim siatkówki jako sportu dla każdego, niezależnie od możliwości fizycznych, umiejętności technicznych i wieku.

Gorąco zachęcamy do organizowania i uwiecznienia na zdjęciach i/lub wideo jednosetowych meczów (do 29 punktów, 6 na 6 zawodników) na wszystkich poziomach zaawansowania zawodników, w dowolnych grupach wiekowych. Chęć zorganizowania takich meczów można zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., korzystając z formularza w załączonym poniżej dokumencie. W nim również znajdą Państwo szczegóły dotyczące akcji. Uczestnikom wydarzenia zostaną przesłane dyplomy.

Rok 2016 ma o jeden dzień więcej – spędźmy go z siatkówką. #OneDayMore4Volleyball