SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Ogólne zasady używania znaku Polska Siatkówka

Polska Siatkówka to symboliczne oznaczenie wszystkich reprezentacji, klubów i poszczególnych zawodników oraz wszystkich imprez, meczów i wydarzeń siatkarskich na wszystkich szczeblach i we wszystkich kategoriach wiekowych, które jednoczy wszystkich tych, dla których dobro siatkówki w Polsce jest najważniejsze.

Polska Siatkówka - MISTRZ ŚWIATA, to wykorzystywana obecnie, szczczegóna wersja logotypu Polskiej Siatkówki, celebrująca potrójny tytuł mistrzów globu, wywalczony przez reprezentację Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

Logo Polska Siatkówka jest własnością Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Logo Polska Siatkówka można pobierać ze strony www.pzps.pl (załączone poniżej).
Logo Polska Siatkówka musi być używane zgodnie z niniejszymi zasadami i zgodnie z zasadami opisanymi w Brand Booku (Księdze Znaku), znajdującym się na stronie www.pzps.pl (załączony poniżej).
Logo Polska Siatkówka może być używane promocyjnie zgodnie z poniżej opisanymi warunkami.

Każda prośba o użycie logotypu Polska Siatkówka musi być zgłoszona mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prośba powinna zawierać:

- informację o osobie lub instytucji składającej prośbę,
- informację o celu użycia logo Polska Siatkówka,
- szczegółowe informacje na temat zakresu użycia logo Polska Siatkówka,
- graficzne prezentacje sposobu użycia logo Polska Siatkówka.

Nie wolno promocyjnie używać logo Polska Siatkówka bez pisemnej zgody Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Używanie komercyjne logo Polska Siatkówka, na przykład sprzedaż produktów z logo wymaga pisemnej zgody Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Prawo komercyjnego wykorzystywania logo Polska Siatkówka mają tylko komercyjni partnerzy Polskiego Związku Piłki Siatkowej na podstawie podpisanych umów.

Każde wykorzystanie logo Polska Siatkówka bez odpowiedniej zgody pociągać za sobą będzie prawnie określone konsekwencje.

Powyższe zasady dotyczą w tym samym stopniu wszystkich znaków z rodziny Polskiej Siatkówki, jak np. logo 1. Ligi Kobiet.